Šiandien vakare galėsime stebėti Eurolygos krepšinio varžybų tiesioginę transliaciją – Kauno Žalgiris vs Bambergo Brose. Mačas vyks Vokietijoje, Bambergo mieste. Šios varžybos itin svarbios abejoms komandoms, nes Eurolygos turnyrinėje lentelėje jos yra greta viena kitos. Kauno Žalgiris turi iškovojęs 9 pergales, o Brose klubas – 8.

Tiek Kauno Žalgiris, tiek ir Bambergo Brose vis dar turi teorinių galimybių patekti į Eurolygos TOP 8 etapą. Tad akivaizdu, kad šiandien virs bekompromisė kova. Pirmąjį mačą namų arenoje žalgiriečiai prieš šiandieninius varžovus laimėjo užtikrintai – 14 taškų skirtumu. Siūlau prisiminti pirmųjų varžybų epizodus ir eigą.

Pirmosios varžybos – Kauno Žalgiris 86:72 Bambergo Brose

Jau yra aišku, kad antrosiose varžybose Kauno Žalgirio komandai negalės padėti Robertas Javtokas, kuris yra gavęs nedidelę kojos traumą. Tiesa, vidurio puolėjas jau kuris laikas ir taip rungtyniauja mažai laiko, todėl vargu ar galima sureikšminti šį faktą.

Tiesioginė transliacija: 2017-02-24 – 21:00 valandą

Šių varžybų tiesioginė transliacija iš Bambergo prasidės 21:00 valandą Lietuvos laiku. Kaip visada rungtynes tiesiogiai bus galima stebėti per Visat Sport Baltic kanalą, kuris yra oficialus Eurolygos varžybų transliuotojas Lietuvoje. Tiesa, kaip visada, internete pasirodys ir ne visai oficialių transliavimo kanalų nuorodos 🙂 Rinkdamiesi tokį stebėjimo būdą – būkite budrūs. Dažnai naršydami per neaiškias tokių puslapių nuorodas, galite į kompiuterius ar mobilius įrenginius parsisiųsti kenkėjiškų programų.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *