Štai ir vėl atėjo pavasaris. Ko gero, daugelis stovyklų organizatorių jau paruošė programas bei pasiūlymus būsimiems stovyklautojams. Būtent dabar ir yra tas laikas, kai jau reikia pradėti skelbti informaciją apie stovyklas.

Pastebimos tendencijos, kad tėvai jau žiemos pabaigoje pradeda domėtis, kokios gi stovyklos bus vasarą. Tad tie stovyklų organizatoriai, kurie suskumba informaciją paruošti žiemos pabaigoje ar bent jau pavasario pradžioje, turi kur kas daugiau šansų užpildyti stovyklos vieta.

Žinoma, vien paskelbti informaciją apie stovyklą savo puslapyje neužtenką. Būtini ir kiti viešinimo kanalai. Visų pirma, tai socialiniai tinklai bei specializuoti stovyklų puslapiai.

Stovyklos.net – vienas tokių tinklaraščių, kuriuose talpinami pranešimai apie organizuojamas stovyklas Lietuvoje bei užsienyje. Šiame tinklapyje naujieną gali paskelbti bet kuris stovyklos organizatorius. Tiesa, tokia paslauga yra mokama, o jos kaina siekia 10 eurų. Visgi, tai palyginus yra labai maža suma, žinant, kad tokios priemonės pagalba galite sulaukti ne vieno stovyklautojo.

Kodėl verta talpinti informaciją į stovyklos.net tinklaraštį?

Visų pirma dėl to, kad „Stovyklos.net“ tinklaraštis yra specializuotas ir į jį renkasi būtent interneto naršytojai, kurie ieško informacijos apie stovyklas. Kadangi tinklaraštis turi pakankamai aukštas raktažodžių pozicijas Google paieškos sistemoje, tad yra tikimybė, kad jūsų paskalbtą informaciją pastebės būtent jūsų potencialūs stovyklos dalyviai.

Tie stovyklų organizatoriai, kurie neturi savo puslapių – tokia paslauga turėtų būti ypatingai aktuali. Patalpinę informaciją į Stovyklos.net tinklapį galėsi ir patys platinti nuorodą į aprašymą socialiniuose tinkluose.

Apie paslaugas Stovyklos.net puslapyje:

  • Galite patalpinti kokio tik norite ilgio tekstą
  • Prie naujienos galite pridėti iki 3 nuotraukų.
  • Straipsnyje gali būti nuoroda į jūsų stovyklos svetainę, jeigu ją turite.
  • Stovyklos.net tinklaraštyje patalpinta informacija taip pat publikuojama ir projekto facebook puslapyje.
  • Išrašomos sąskaitos faktūros.

Tad jeigu esate stovyklos organizatorius ir jus sudomino tokio pobūdžio viešinimo paslauga, tuomet kviečiame susisiekti elektroniniu paštu info@stovyklos.net ir atsiųsti savo įmonės rekvizitus bei informaciją apie rengiamą stovyklą. Tekstas turėtų būti parašytas ant word dokumento, o paveikslėliai atskirai prisegti prie laiško.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *