SEO straipsnis – kokia jo nauda

SEO straipsnis – netrumpesnis nei 300 žodžių kokios nors konkrečios tematikos tekstas, kuriame talpinamos 1 ar 2 aktyvios nuorodos į kitus internetinius puslapius. Paspaudus tokią nuorodą ji nukreipia į nurodytą svetainę.

Kokia SEO straipsnio nauda?

SEO straipsnis yra efektyvus įrankis tiems, kurie nori pakelti savo puslapio raktažodžius paieškų sistemose. O kokia nauda turėti aukštas pozicijas pvz Google paieškoje, ko gero, visiems yra akivaizdu. Kuo aukščiau reitinguojami jūsų svetainės raktažodžiai, tuo daugiau sulauksite interneto naršytojų savo puslapyje. Ir tuo labiau, kad tie naršytojai yra potencialūs jūsų klientai, nes ieško būtent tokios informacijos, produktų ar paslaugų kurios yra talpinamos jūsų svetainėje.

Pavyzdys

Tarkim jūsų įmonė užsiima mikroautobusų nuoma ir jums aktualu būtent tokiu raktažodžiu turėti aukštą poziciją Google paieškoje. Tokiu atveju vienas iš pagrindinių būdų pakelti jo poziciją yra talpinti kokybiškos SEO straipsnius skirtinguose tinklaraščiuose. Patartina, kad tinklaraščiai būtų panašios tematikos arba bent jau talpinantys įvairaus pobūdžio straipsnius. Jeigu patalpinsite SEO straipsnį apie mikroautobuso nuomą sveikatos puslapyje, akivaizdu, kad toks straipsnis iškris iš konteksto, o Google paieškos robotai į tokią rekomendaciją apskritai gali pažiūrėti kaip į spamą ir numušti žemyn jūsų raktažodžius.

Kaip tai veikia

Kad suprasti, kaip veikia SEO straipsnis, reikia išmanyti kaip veikia ir pati Google sistema. Tiksliau pagal kokį algoritmą ji reitinguoja paieškos rezultatus. Raktažodžių reitingą lemia pakankamai daug faktorių, bet vienas iš pagrindinių yra nuorodų skaičius skirtinguose tinklaraščiuose. Google skenuoja visus internetinius puslapius ir užfiksavę jūsų nuorodą kitame puslapyje reaguoja į tai kaip į rekomendaciją jame apsilankyti. Kuo daugiau rekomenduoja, tuo didesnis tampa ir rekomenduojamo puslapio autoritetas. Paprasčiau kalbant tuo labiau kyla jo raktiniai žodžiai paieškoje.

Žinoma, šiame raktažodžių kėlimo procese yra ir daugiau įvairių niuansų. Dėl šios priežasties patariu neužsiminėti saviveikla, o kreiptis į SEO srities profesionalus. Pavyzdžiui į mūsų įmonę MB Inovatyvios idėjos. Asmeniškai aš SEO optimizacijos paslaugomis užsiimu jau daugiau kaip 10 metų. Pradžioje savo žinias pritaikiau saviems internetiniams projektams, o vėliau pradėjau teikti tokias paslaugas ir kitiems. Tad jeigu jums yra aktualu pakelti savo puslapio raktažodžius kviečiu susisiekti el.paštu ir mes padėsime jums tą padaryti.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *