Kyani verslas – tinkliniu marketingu paremtas verslo modelis, apie kurį savo tinklaraštyje rašiau prieš keletą mėnesių. Tuo metu sulaukiau labai daug pasiūlymų jungtis prie šios verslo sistemos, tačiau buvau ganėtinai skeptiškai nusiteikęs tinklinio marketingo atžvilgiu ir tokius pasiūlymus tiesiog ignoravau, net nesigilindamas į juos. Visgi, taip susiklostė, kad mano kelyje vėl pasitaikė šio verslo atstovai ir šįkart išklausiau jų pasiūlymo bei ganėtinai greitai priėmiau sprendimą jungtis prie Kyani tinklinio marketingo verslo.

Kas nulėmė mano apsisprendimą

1. Iššūkis. Esu tradicinio verslo atstovas, tačiau intencijų išbandyti save ir tinklinio marketingo versle buvo kilę ne kartą. Visgi, matomai ankščiau dar nebuvau pribrendęs iki tiek, kad galėčiau sėkmingai tokį verslą išvystyti. O galbūt buvo tiesiog ne itin tinkamas metas, nes 10 metų ganėtinai intensyviai vysčiau savo asmeninį ir pakankamai unikalų verslo projektą. Tiesa, minėtas mano verslas jau sukasi ir be manęs, tad pastaruoju metu ieškojau naujų veiklos galimybių bei iššūkių. Kyani verslas man pasirodė išties įdomus iššūkis. Jei yra pakankamai daug žmonių, kurie Kyani kompanijoje veikia itin sėkmingai, ar gi aš nesugebėsiu pasiekti to paties..? 🙂

2. Pinigai. Pokalbis vyko itin sklandžiai ir operatyviai, nes visų pirma kas yra tinklinis marketingas man aiškinti nereikėjo. Per savo karjerą esu išbandęs ne vieną tokio pobūdžio kompaniją. Tiesa, kiekvieno tinklinio marketingo kompanijos verslo sistema skiriasi. Kadangi turiu su kuo palyginti, tai Kyani verslas bei jo sugeneruojamo pelno pasiskirstymas verslo partneriams yra itin patrauklus ir skatinantis nuolat veikti aktyviai. O kaip žinia, pinigai bet kuriame darbe ar versle yra puiki motyvacinė priemonė 🙂

3. Produktas. Sveika mityba domiuosi jau ganėtinai seniai. Kokie maisto papildai yra veiksmingi, kurie ne, supratimą turiu pakankamai gerą. Kuomet buvo išdėstyti visi argumentai, kodėl Kyani produktai yra verti dėmesio, efektyvūs ir itin vertinami sportininkų tarpe, aš supratau, kad dirbti su tokia produkcija yra perspektyvus reikalas. Tuo labiau, kad Kyani kompanija daug lėšų skiria nuolatiniams moksliniams tyrimams, tad tikėtina, kad kokybiškų Kyani produktų pasiūla ateityje tik didės.

Lankstinukai (norėdami padidinti vaizdą, paspauskite ant paveikslėlio)

4. Komanda. Kyani verslas, kaip ir daugelis kitų tinklinio marketingo sistemų, yra paremtas komandiniu darbu. Kadangi sužinojau, kad šioje sistemoje darbuojasi ir jau yra pasiekęs gerų rezultatų ne vienas mano pažįstamas, kuriuo pasitikiu bei noriu būti tokių žmonių komandoje, todėl tai tapo dar vienu argumentu pasirinkti šią kompaniją.

Buriu savo komandą

Kad Kyani verslas taptų sėkmingu pasirinkimu – reikia suburti entuziastingų bei atkaklių žmonių komandą. Tokį tikslą ir esu išsikėlęs. Aš esu komandinis žmogus, linkęs į idėjų generavimą, strategavimą, stiprios bendruomenės kūrimą.
Verslas, veiklos organizavimas, internetinis marketingas, komunikacija yra mano stipriosios pusės. Esu ryžtingas, atsakingas, pareigingas, laikausi duoto žodžio. Manau mano įgyta patirtis ir minėtos asmeninės savybės yra svarbios kiekvienoje veikloje. Tad kviečiu jungtis prie manęs ir kartu siekti sėkmės Kyani tinklinio marketingo versle.

Su manimi galite susisiekti šiais kontaktais:

El. paštas: info@laisvydas.lt

Taip pat kviečiu pažiūrėti Kyani verslo prezentaciją

Prisijunkite prie diskusijos

Komentarų: 1

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *