Omega-6 Omega-3 balansas. Išsamūs tyrimai bei balansinis aliejus

Omega-6 Omega-3 balansas genetiškai mūsų organizme yra užprogramuotas santykiu 1:1. Visgi, prie dabartinio pasaulio užterštumo geriausiai ką galime pasiekti yra 3:1. Tą pasiekti galima subalansavę savo mitybą bei suvalgydami pvz 2 kg laukinės šaltų vandenų žuvies per savaitę. Tai yra itin svarbu, kadangi tokioje žuvyje yra Omega-3 ir polifenolių, kurie apsaugo organizmo ląsteles nuo oksidacinio streso.

Vis dėlto, dauguma žmonių (95proc Europos gyventojų) valgo nepakankamai riebios ir kokybiškos žuvies. Ko pasekoje, Omega-6 Omega-3 balansas šiuo metu yra pasiekęs rekordinius nuokrypius. Bendras visos Europos žmonių Omega-6 Omega-3 balanso vidurkis šiuo metu yra 12:1!Visi aukščiausio lygio mokslininkai ir sveikatos specialistai jau kelis dešimtmečius siunčia SOS signalą, jog reikia į tai atkreipti dėmesį, tačiau vis dar ši informacija sunkiai pasiekia žmonių akis ir ausis. Tad tikiuosi, kad ir mano siunčiamos žinutės padės šiek tiek atkreipti į tai dėmesį.

Omega-6 Omega-3 balansas. Kodėl svarbu išlaikyti tokį santykį 3:1?

Daugeliu atveju mes savo organizmą išnaudojame avansu. Teršiame jį visais įmanomais būdais ir tikimės, kad amžinai išliksime sveiki ir jauni. Visgi, realybė yra kitokia. Net jai ir šią akimirką jaučiamės gerai, tačiau mūsų organizme vyksta kasdieninė kova su per vandenį, orą, maistą patenkančiais teršalais. Taip išties, žmogaus organizmas yra netikėtinai gajus, tačiau iki tam tikros ribos. Kai išsiderinimas ląstelių lygmenyje pasiekia viršūnę – prasideda problemos – ankstyvas senėjimas, traumos, ligos.

Nenormalus omega-3 ir omega-6 riebalų rūgščių santykis lemia kraujagyslių membranų lipidų sudėties pokyčius ir padidėjusią tikimybę susirgti ateroskleroze ir uždegiminėmis ligomis (informuoja Lietuvos sveikatos ministerija). Trumpai ir aiškiai, tačiau šiame viename teiginyje slypi begalės kitų susijusių sveikatos problemų – odos, sąnarių, širdies, kraujagyslių ligos ir tt.

Tyrimai

Norint išsiaiškinti koks yra Omega-6 Omega-3 balansas reikia atlikti kraujo tyrimą. Itin išsamūs kraujo tyrimai yra atliekami vitas.no laboratorijoje, kuri įsikūrusi Norvegijoje. Šie tyrimai parodo ne tik koks yra žmogaus Omega-6 Omega-3 balansas, bet ir daugelį kitų svarbių rodiklių. Kaip pvz kokių medžiagų žmogaus organizme yra per daug, o kokių per mažai. Jei norite atlikti tokio pobūdžio kraujo tyrimą – susisiekite su manimi ir aš jums paaiškinsiu, kaip tą padaryti.

Mano kontaktai:

El.paštas: info@laisvydas.lt

Tyrimas parodo pilną Omega rūgščių situaciją organizme

Balansinis aliejus

Prieš keletų dienų rašiau pranešimą, jog prisijungiau prie Zinzino kompanijos balansinio aliejaus platinimo: https://laisvydas.lt/2017/04/22/zinzino-balance-oil-naudingas-produktas-sveikatai/. Tame pačiame pranešime stengiausi labai aiškiai išdėstyti, jog balansinis aliejus yra itin svarbus produktas, sprendžiant Omega 6 ir Omega 3 išsiderinusio balanso problemą. Žinoma, straipsnį susiejau su konkrečiu produktu bei gamintoju, tačiau tą padariau būtent dėl to, kad tai vienintelė tokio pobūdžio kompanija, kuri siūlo ne tik gaminį, bet ir galimybę pakankamai greitai ir paprastai pasitikrinti kaip jis veikia. Ir ne bet kur, o pačio aukščiausio lygio laboratorijoje, kurioje tyrimus atlieka ir Pasaulio sveikatos organizacija! Ir tokia galimybe pasinaudojo jau daugiau kaip 100 tūkstančių žmonių!

Paveiksliukuose žemiau yra nurodyta mano pasirinkimo priežastis. Įprastiniai Omega 3 papildai, kurių itin didelė įvairovė vaistinėse, nėra pajėgūs palaikyti tinkamą mūsų Omega 6 ir Omega 3 balansą. Tad kyla elementarus klausimas, ar mokėti mažiau ir gauti mažai naudos, ar mokėti daugiau ir gauti optimalią naudą iš vartojamo produkto. Aš renkuosi antrą variantą. Tuo labiau, kad šiuo metu gyvensenoje yra nemažai žalingų veiksnių.

Jeigu domina įsigyti Omega 6 ir Omega 3 balansinio aliejaus – kviečiu susisiekti su manimi tais pačiais kontaktais:

El.paštas: info@laisvydas.lt

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *