Zinzino aliejus – sėkmės istorijos

Zinzino aliejus – maisto papildas, į kurį šiuo metu yra sutelktas mano dėmesys. Zinzino kompaniją ir minėtą produktą jau pristačiau prieš tai dviejuose straipsniuose, o šįkart noriu pasidalinti keliomis sėkmės istorijomis, kurias išgirdau iš savo verslo partnerės. Ji su Zinzino kompanija dirba jau 2 metus, o prieš tai dar 1 metus laiko skyrė moksliniais tyrimais pagrįstos informacijos apie produktą rinkimui bei produkto bandymams.

Verslo partnerės mamos sėkmės istorija

Kuomet minėta verslo partnerė įsitikino, kad Zinzino aliejus veikia efektyviai, pirmiausiai ji norėjo, kad šį maisto papildą pradėtų vartoti jos artimiausias žmogus – mama (šiuo metu 59 metai). Visgi, dažniausiai būna taip, kad artimiausius žmones sunkiausia įtikinti, kad jiems to reikia. O reikėjo tikrai, nes vargino eilė sveikatos problemų – antsvoris, kraujospūdžio, skydliaukės sutrikimai, hemorojus, sąnarių ligos, rankų tirpimas.

Kolegei pradžioje teko netgi pagudrauti, kad jos mama kasdien vartotų balansinį aliejų. Ir galiausiai, po trijų mėnesių, mama pati patikėjo, kad Zinzino aliejus teigiamai veikia jos sveikatą. Pirmas požymis – mažiau tirpo rankos. Tuomet skepticizmas išgaravo. Atliko Zinzino kompanijos siūlomą kraujo testą, kuris parodo ne tik Omega 6 ir Omega 3 balansą, bet ir kokių medžiagų organizme yra per daug, o kokių per mažai. Pagal tyrimo rezultatus buvo pakeista mityba ir per 6 mėnesius minėtai moteriai nukrito 24kg svorio!

Po minėto pusmečio, kai atliko tyrimą, subalansavo mitybą bei toliau vartojo Zinzino maisto papildus – pasitraukė ir prieš tai minėtos sveikatos problemos bei nuo krūtinės dingo riebalinis guzas, o nuo veido – pigmentinės dėmės.

Prieš keletą mėnesių (po poros metų vartojimo) daryto Omega 6 ir Omega 3 testo rezultatai – 2:1!

Po tokios sėkmės istorijos mama pati pradėjo skleisti žinią apie produktą bei tapo Zinzino kompanijos partnere. Ir netgi pagal veiklos rezultatus greitai pralenkė savo dukrą. Akivaizdu, kad sėkmės pavyzdžiai ir įtikina labiausiai, kad tai veikia, o veikia akivaizdžiai.

Padėjo išspręsti astmos problemą

Kita sėkmės istorija susijusi su 11 metų berniuku, kurį vargino astma. Atlikus tyrimą paaiškėjo, kad jo Omega 6 – Omega 3 balansas yra labai prastas. Primenu, kad optimalus santykis šiuolaikinėje visuomenėje yra 3:1, vidurkis Europoje 12:1, o jo, atlikus pirmąjį testą buvo 39:1!

Berniukas pradėjo vartoti Zinzino aliejų bei į maisto racioną įtraukė daugiau rekomenduojamų produktų (pagal kraujo tyrimo rezultatus). Po pusmečio astma nebevargino, inhaliatoriaus naudoti nebereikėjo. Atlikus pakartotiną testą Omega 6 – Omega 3 balansas – 6:1.

Panašių sėkmės istorijų jau išgirdau pakankamai daug, tačiau šiam kartui aprašyti pasirinkau šias dvi, kurių rezultatai labiausiai nustebino. Jeigu jūs taip pat vartojate balansinį Zinzino aliejų ir turite savo sėkmės istoriją, tuomet kviečiu ja pasidalinti šio pranešimo komentaruose.

Jei nevartojate, tačiau manote, kad Zinzino aliejus yra naudingas maisto papildas ir norėtumėte pradėti jį vartoti ar tiesiog išgirsti daugiau informacijos apie jį, tuomet kviečiu susisiekti žemiau nurodytais kontaktais.

El.paštas: info@laisvydas.lt

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *