Įsivaizduokite situaciją. Žmogaus organizmą sudaro 100 trilijonų ląstelių (100 000 000 000 000). Kiekvienos ląstelės sienelė (tiksliau tam tikra jos dalis) yra sudaryta iš Omega riebalų rūgščių, kurios atlieka itin svarbias funkcijas – lemia ląstelės sienelės pralaidumą, įjungia (Omega 6) bei išjungia (Omega 3) uždegiminius procesus ląstelės viduje.

Omega riebalų rūgščių pats organizmas nepasigamina, todėl turime jas gauti iš kasdieninio maisto. Ir dar itin svarbu tas Omega riebalų rūgštis gauti reikiamomis proporcijomis. Idealus variantas, kai Omega 6 ir Omega 3 gauname tolygiai (1:1). Kažkada, kai žmogus gyveno laukinėje gamtoje ir maitinosi natūraliu, neperdirbtu maistu toks santykis 1:1 ir buvo. Tuo metu žmogus ir nesirgo tokiomis ligomis, kokiomis masiškai serga dabartiniais laikais.

Visgi, šiuo metu situacija mitybos srityje yra kardinaliai pasikeitusi. Suvartojame itin daug riebalų, kuriuose yra Omega 6 rūgšties ir itin mažai riebalų, kuriuose yra Omega 3 rūgšties. Šis santykis Europoje šiuo metu yra 15:1, JAV 25:1. Viso šito balanso sutrikimo pasekmė – prastėjanti žmonių sveikata (nusilpęs imunitetas – nes suprastėja medžiagų pasisavinimas ląstelėse, įvairios lėtinės ligos, alergijos ir tt).

Tiesa, reikiamą Omega 3 kiekį (3 gramus per dieną) gauti iš kasdieninio maisto darosi vis sunkiau. Jūrinė žuvis (Omega 3 šaltinis) į prekybos tinklus atkeliauja vis prastesnės kokybės (auginama nenatūraliomis sąlygomis, o iš tam tikrų jūrų atkeliauja užteršta sunkiaisiais metalais). Be to, termiškai apdorotoje žuvyje Omega 3 kiekis kardinaliai sumažėja, nes Omega 3 itin greitai oksiduojasi.

Visgi, Norvegijos mokslininkai padirbėjo ir sprendimą surado. Tai balansinis aliejus. Jo efektyvumą jau patvirtino beveik 200 tūkstančių atliktų tyrimų. Apie Omega rūgščių balanso tyrimą galite paskaityti paspaudę ant paryškintos nuorodos.

Aš esu šio produkto vartotojas. Mano tyrimo rezultatai prieš vartojimą. Antro testo dar neturiu, nes dar nėra praėję pakankamai laiko (6 mėnesių – per tiek laiko užsipildo ląstelių sienelių struktūra). Bet ~200 tūkst. tyrimų rezultatų mane tikrai įtikina.

Kasdieninė 1 euro investicija į savo sveikatą

Kadangi esu šio produkto (balansinio aliejaus) ne tik vartotojas, bet ir vienas iš atstovų Lietuvoje, tai tenka nuolat bendrauti su žmonėmis ir rekomenduoti pasirūpinti savo sveikata. Visgi, šis procesas nėra paprastas, nes žmonės labiau linkę investuoti į nesveikus produktus nei į sveikus.

Aš siūlau investuoti apie 1 eurą per dieną (Balansinio aliejaus 300ml buteliukas mėnesiui kainuoja 36 eurus) į medžiagą (Omega 3), kuri mums yra gyvybiškai reikalinga, tačiau iš įprastinio maisto gauname gerokai per mažai. Netikite, kad jums trūksta tos medžiagos? Pasitikrinkite.

Kaip atrasti 1 eurą per dieną?

Štai keletas produktų, kurių atsisakius (bent jau kelių iš jų) galime surinkti norimą sumą pinigų.

  • Sūrelis – 40 euro centų. 100g sudėtyje – 25g cukraus, pieno miltelių, hidrintų riebalų. Žalos daugiau, negu vertės.
  • Ledai. 30cnt – 1eur. 100g sudėtyje – 25g cukraus, pieno miltelių, hidrintų riebalų. Žalos daugiau, negu vertės.
  • Bandelės – 40cnt-1eur. 100g sudėtyje – 25g cukraus, miltų, hidrintų riebalų. Žalos daugiau, negu vertės.
  • Šokoladukai. 60cnt – 1eur. 100g sudėtyje – 50g cukraus, hidrintų riebalų. Žalos daugiau, negu vertės.
  • Pica. 3 eurai ir daugiau. Miltai ir prieskoniai. Žalos daugiau, negu vertės.
  • Alkoholis ir tabakas. Na šitoje vietoje daug komentarų nereikia. Išlaidų daug, žalos daug, nauda – mokesčiai valstybei (valio).

P.S. Rekomenduojama per dieną neviršyti 40gramų cukraus normos!

Kodėl verta nebeskirti lėšų šiems produktams?

Tokie greitieji angliavandeniai, kaip cukrus ir miltai labai neigiamai veikia mūsų sveikatą. Jų suvartojus, labai greitai pakyla cukraus kiekis mūsų kraujyje. Tai savo ruožtu priverčia kasą gaminti didelį kiekį insulino, kuris padeda daliai cukraus patekti į ląsteles. Ląstelės sulaukia greitosios energijos, tačiau padidėjęs insulino lygis taip pat lemia ir greitą cukraus kiekio sumažėjimą. Tokiu būdu cukraus kiekis kraujyje svyruoja ir mes imame jausti alkį ir didesnį energijos poreikį.

Ilgainiui toks procesas apsunkina kasą ir pakenkia insulino kokybei. Dėl šios priežasties palaipsniui vystosi atsparumas insulinui ir atsiranda su tuom susijusių kitų sveikatos problemą.

1 euras medžiagai, kurios suvartojame per mažai

Taigi, ką aš siūlau? Aš siūlau šiek tiek perskirstyti savo biudžetą. Daugiau lėšų skirti tiems produktams, kurie stiprina sveikatą, ir mažiau tiems, kurie iššaukia įvairias sveikatos problemas. Aš rekomenduoju 1 eurą per dieną skirti medžiagai (Omega 3), kurios suvartojame per mažai, o tai lemia neigiamus procesus ląstelėse.

Balansinio aliejaus įsigyti galite susisiekę šiais kontaktais:

El.p.: info@laisvydas.lt

Štai kokie sudėtingi procesai vyksta mūsų ląstelėse

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *