Esu pakankamai didelis skeptikas maisto papildų vartojimo atžvilgiu. Žinau, kad daugelis iš jų yra mažai efektyvūs, sunkiai įsisavinami, o kai kurie iš jų netgi gali turėti neigiamos įtakos sveikatai. Visgi, vieną maisto papildą aš vartoju ir kitiems rekomenduoju. Tai Zinzino balansinis aliejus. Išvardinsiu 10 priežasčių, kodėl priėmiau tokį sprendimą.

1. Mokslinė informacija apie Omega 3, kuri pagrįsta tūkstančiais tyrimų. Apie Omega 3 riebalų rūgštį lig šiolei žinojau ne tiek ir daug. Tik tiek, kiek yra pavykę užfiksuoti per sveikatos laidas ar ant maisto papildų etikečių, jog tai sveika širdžiai, kraujotakai ir tt. Šiai dienai mano supratimas kas yra Omega 3 ir kokia jos reikšmė žmogaus savijautai, sveikatai, ilgaamžiškumui yra kur kas didesnis. Minėtą informaciją man suteikė Zinzino kompanijos atstovai. Ta informacija yra prieinama visiems, tačiau mes to specialiai juk neieškome. Kuomet įsisąmoninau informacijos reikšmingumą, aš suvokiau, jog iš kasdieninio maisto Omega 3 riebalų rūgšties tikėtina, kad gaunu labai mažai ir kad reikia išsiaiškinti situaciją bei priimti tolimesnius sprendimus.

2. Tyrimas – mano rezultatai. Atliktas Omega riebalų rūgščių tyrimas patvirtino mano nuojautą, jog situacija šiuo klausimu nebus gera. Mano tyrimo rezultatai: https://laisvydas.lt/2017/05/07/riebalu-rugsciu-balansas-lastelese-mano-tyrimo-rezultatai/. Tapu aišku, kad turiu koreguoti, labiau subalansuoti mitybą bei ieškoti Omega 3 šaltinių.

3. Nekokybiška žuvis. Idealu, kai visas medžiagas, kurių reikia mūsų organizmui gauname iš kasdieninio maisto. Vienas iš pagrindinių Omega 3 šaltinių yra jūrinė žuvis. Deja, bet didžioji dalis jūrinės žuvies yra užsiteršusi sunkiaisiais metalais, gyvsidabriu, tad ne itin ir rekomenduojama jos vartoti. Tuo tarpu ta žuvis, kuri užauginama pramoniniu būdu, tokios didelės maistinės vertės Omega 3 atžvilgiu neturi. Turi tik tai, ką pati suvalgo, o suvalgo tik pramoniniu būdu pagamintus pašarus.

4. Neefektyvūs Omega 3 papildai vaistinėse. Vaistinėse Omega 3 papildų pasirinkimas yra labai didelis. Deja, bet tyrimais jau įrodyta, kad jų efektyvumas yra labai mažas. Apie tai plačiau skaitykite kitame mano straipsnyje: https://laisvydas.lt/2017/04/26/balansinis-aliejus-ir-zuvies-taukai-dvieju-nesulyginamu-dalyku-palyginimas/.

5. Omega 9. Minėtas Omega rūgščių tyrimas parodė, jog mano organizme yra didelis ir Omega 9 trūkumas. Kokybiškame alyvuogių aliejuje yra gausu Omega 9. Deja, mūsų prekybos tinklų tokios kokybės alyvuogių aliejus nepasiekia. Tuo tarpu Zinzino balansinio aliejaus sudėtyje yra itin aukštos kokybės alyvuogių aliejaus.

6. D vitaminas. D vitamino trūkumą jaučia beveik kiekvienas gyventojas gyvenantis Lietuvoje. To priežastis – saulėtų dienų trūkumas. Zinzino aliejaus paros normoje yra mums reikiamo D vitamino dozė.

7. Tarpusavio derėjimas – Omega 3, Omega 9, D vitaminas. Šios išvardintos medžiagos mums būtinos su kasdieniniu maistu. Balansiniame aliejuje jos visos yra ir puikiai tarpusavyje dera (patvirtina moksliniais tyrimais). Būtent jų tarpusavio derėjimas yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl jos gerai įsisavinamos mūsų organizme.

8. Sėkmės istorijos. Dar labiau šią teorinę informaciją sustiprina itin teigiami Zinzino vartojančių žmonių atsiliepimai. Keletą jų paskaityti galite čia: https://laisvydas.lt/2017/04/25/zinzino-aliejus-sekmes-istorijos/

9. Galimybė įtakoti teigiamus pokyčius sveikatoje. Tai viena iš priežasčių, kodėl priėmiau sprendimą tapti vienu iš šios kompanijos partnerių. Dėl produkto efektyvumo bei naudos žmogaus sveikatai neturiu jokių abejonių.

10. Inovacijos ir asmenybės. Kita prisijungimo priežastis – galimybė būti šalia inovacijų, pažangos, mokslo, technologijų. Zinzino kompanijos mokslininkų komandoje darbuojasi tokios asmenybės, kaip Paul Clayton, Ole Eide, Linda Saga. Tai viso Pasaulio mastu pripažinti mokslininkai.

Jeigu domina daugiau sužinoti apie Zinzino aliejų bei galimybes tapti kompanijos vienu iš atstovų, kviečiu susisiekti su manimi.

Kontaktai:

El.p.: info@laisvydas.lt

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *