Zinzino atsiliepimai. Negatyvus straipsnis Lietuvos ryte – neatitinka realybės

Kaip Zinzino kompanijos partneris darbuojuosi jau beveik pusę metų. Ir galiu patvirtinti, kad visi įsipareigojimai iš šios Švedijos kompanijos pusės buvo įvykdyti 100 procentų. Tad neturiu jokių abejonių dėl Zinzino įmonės vykdomos veiklos patikimumo.

Kadangi jau įgijau šiek tiek asmeninės patirties šiame versle, todėl norėčiau pakomentuoti Lietuvos ryto internetiniame portale 2013 metais publikuotą straipsnį apie Zinzino vykdomą veiklą bei jos produktus. Šis negatyvus straipsnis vis dar yra reitinguojamas aukštoje pozicijoje paieškų sistemoje ir klaidina žmones.

Jau skaitant pirmas šio straipsnio eilutes susidaro įspūdis, kad autoriaus tikslas yra sumenkinti Zinzino kompanijos įvaizdį ir sukelti kuo daugiau abejonių jos patikimumu. Pasirinkta vieno žmogaus subjektyvi nuomonė, kuri išdėstoma taip, lyg tai būtų faktas.

Zinzino kraujo testas

Straipsnyje informacija išdėstyta taip, kad būtų galima susidaryti įspūdį, jog Zinzino kraujo testas yra nepatikimas. Vėl gi, tam teiginiui pagrįsti pasitelkta vieno žmogaus nuomonė. Objektyvumo nulis. Negirdėta, neregėta, kad prestižinė Švedijos kompanija sėkmingai gyvuotų eilę metų ir jai pavyktų tą pasiekti apgaudinėjant tūkstančius žmonių.

Iš viso Zinzino kompanijos tarpininkavimo dėka jau buvo atlikta daugiau kaip 200tūkst. kraujo tyrimų, kurių pagalba žmonės galėjo sužinoti savo riebalų rūgščių balansą organizme, koreguoti savo mitybą ir pagerinti sveikatą.

Per mano darbo laikotarpį dar neteko sutikti žmogaus, kuris būtų nusivylęs Zinzino kompanijos produktais. Manau tai ir yra pagrindinė priežastis, kodėl ši Švedijos kompanija taip sparčiai auga tiek Lietuvoje, tiek ir visoje Europoje.

Atsiliepimai apie Zinzino yra itin laukiami šio įrašo komentarų skiltyje. Kviečiu išsakyti savo nuomonę ir padėti ieškantiems informacijos susidaryti kuo aiškesnę nuomonę.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *