Žodis „joga“ kildinamas iš sanskrito šaknies yuj, kurios keletas iš reikšmių yra „susivienyti“, „susijungti“. Susijungti su kuo? Vienas iš atsakymų yra – susijungti su savo paties aukščiausiąja prigimtimi. O kas tai yra? Vieni atsakymą jau žino, ar manosi žiną, kiti atsakymo gali nesužinoti ir nugyvenę visą gyvenimą. O gal apskritai neverta ieškoti atsakymo? Nepaisant skirtingos kiekvieno žmogaus nuomonės į šį klausimą, jogą praktikuoti gali kiekvienas nepriklausomai nuo jo įsitikimų, religijos, kultūros. Keltas iš veiksnių, kodėl verta ją praktikuoti:

  • Joga – tai puikūs, kūną lavinantys pratimai (asana). Užsiėmimų metu ne tik atliksime tempimo pratimus, bet ir stiprinsime visą kūną.
  • Joga – tai tinkamas kvėpavimas. Kvėpavimo pagalba galima ne tik išvalyti plaučių tūrį, bet ir suvaldyti stresą, nerimą, nuraminti protą.
  • Joga – tai pažinimas. Geriau pažinsime savo kūną, jo judesių, koordinacijos galimybes, o geriau pažinę kūną, geriau pažinsime ir save.
  • Joga – tai pastabumas. Stebėsime ne tik kūno progresą atliekant pratimus, bet ir minčių tėkmę.
  • Joga – tai koncentracija. Koncentracijos pagalba stengsimės ne tik išlaikyti kūną stabilioje padėtyje, bet ir sutelkti, nuraminti protą.
  • Joga – tai nuostabus atsipalaidavimas. Kiekvienos pamokos gale skirsime laiko tinkamam atsipalaidavimui.
  • Joga – tai pozityvus mąstymas.

Tekstą parengė – Wudang Tao. Tai rytų kultūros studija Kaune, kuri įsikūrusi adresu P. Kalpoko g. 1 – 26. Studijos įkūrėjas ir vadovas: Aidas Žilinskas.

Man asmeniškai kol kas šioje jogos studijoje apsilankyti neteko, tačiau jų kvietimas socialiniam tinkle man patiko ir neatmetu galimybės, kad ten apsilankysiu. Kas ieško galimybių lankyti jogą Kaune, tuomet turėtų apsvarstyti ir šį variantą.

Rytų kultūros studija „WUDANG TAO“
P. Kalpoko g. 1 – 26, Kaunas (II a.)
Nuo spalio mėn. antradieniais ir ketvirtadieniais – 17.30 val.
Užsiėmimo trukmė 1,5 val.
Kaina lankant du kartus per savaitę – 40 eur, studentams – 30 eur.
Registracija: tel. 8-607-06159; ingrida.korsakoviene@gmail.com

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *