Baltyminiai batonėliai. Zinzino gamina vieną sveikiausių variantų rinkoje

Baltyminiai batonėliai – puikus užkandis sportuojantiems. Tiesa, kiek teko žiūrinėti baltyminių batonėlių sudėtis prekybos tinkluose – visuose yra gausu cukraus. Daugelyje jų cukraus kiekis 100 gramų siekia 30 gramų ir daugiau. Tai tikrai nėra gera baltyminio batonėlio sudėtis. Gamintojai tokiu būdu tiesiog pataupo ir vietoj vertingų medžiagų į baltyminius batonėlius prideda menkaverčių. Tokių kaip cukrus. O perdirbtas cukrus kaip žinia yra greitasis angliavandenis ir jo vartojimo kiekius reikia labai riboti. Pridėtinio cukraus gausu įvairiuose produktuose, tad jo ir taip suvartojame per daug. Yra labai daug informacijos, atliktų tyrimų apie cukraus žalą mūsų organizmui.

Tad norint, kad baltyminiai batonėliai mūsų kūnui atneštų daugiau naudos nei žalos, reikia atkreipti dėmesį į jų sudėtį ir vartojimui pasirinkti kokybiškus variantus. Aš asmeniškai galiu jums rekomenduoti Zinzino kompanijos baltyminius batonėlius, kuriuos pats vartoju. Kodėl verta rinktis būtent juos?

Zinzino baltyminiai batonėliai yra gaminami iš aukštos kokybės natūralių maistinių medžiagų. 100 gramų yra vos 3.7g cukraus ir net 30 gramų baltymų. Cukrus turi daug kalorijų, bet mažai maistinės vertės, todėl Zinzino baltyminiame batonėlyje vietoj cukraus naudojami polioliai – natūralūs mažo kaloringumo saldikliai.Kviečiu susipažinti su Zinzino batonėlio maistine verte.

Zinzino baltyminiai batonėliai

Maistinė vertė

1 porcija = 45 g (1 batonėlis)
100 g 45 g
Energija 1392 kJ / 334 kcal 626 kJ / 150 kcal
Riebalai 11,8 g 5,3 g
iš kurių sočiųjų riebalų 5,2 g 2,3 g
Angliavandeniai 28,6 g 12,9 g
Cukrūs 3,7 g 1,7 g
Polioliai 24,1 g 10,9 g
Maistinės skaidulos 14,2 g 6,4 g
Baltymai 30,7 g 13,8 g
Druska 0,59 g 0,27 g

Zinzino baltymų batonėlis yra sudarytas iš aukštos kokybės pieno baltymų. Zinzino baltyminiai batonėliai padeda organizmui atsigauti po treniruotės ir išlaikyti raumenų masę.

Viename Zinzino batonėlyje yra beveik 7 g maistinių skaidulų, kurios sudaro maždaug 30 % rekomenduojamos suaugusiųjų paros normos. Maistinės skaidulos daro teigiamą poveikį mūsų žarnynui, mažina cholesterolio kiekį ir suteikia sotumo.

Zinzino savo gaminyje vietoj įprastinės druskos naudoja Pansalt. PanSalt yra natūralus (ir kruopščiai ištirtas) druskos pakaitalas, kuriame beveik pusė valgomojoje druskoje esančio natrio pakeista magniu ir kaliu, kurie yra naudingi sveikatai. PanSalt skatina vartoti Suomijos institucijos kaip teikiantį didelę naudą gerinant visuomenės sveikatą. Nuo 2001 m. jis Europos Komisijos patvirtintas kaip maistinė medžiaga.

Zizino batonėlių sudedamosios dalys:

Pieno baltymai, baltasis šokoladas su dirbtiniu saldikliu 20 % (maltitolis, kakavos aliejus, nenugriebto pieno milteliai, emulsiklis (sojos lecitinas), vanilė), tirštiklis (polidekstrozė), stabilizatorius (sorbitolio sirupas), hidrolizuotas kviečių glitimas, drėkiklis (glicerolis), saulėgrąžų aliejus, augalinė ląsteliena (akacijų sakai), mineralinė druska*, emulsiklis (citrinų esteris (E472c), kvapiosios medžiagos, rūgštiklis (citrinų rūgštis), saldiklis (sukralozė), dažiklis (beta karotinas). PANSALT.

Kokia kaina ir kaip įsigyti

Zinzino baltyminiai batonėliai parduodami dėžutėmis po 4 batonėlius po 45 g. Kiekvienas batonėlis yra supakuotas atskirai į foliją. Vienos dėžutės kaina – 10 eurų. Vieno batonėlio kaina – 2.5 eurų.

Jei domina įsigyti Zinzino baltyminių batonėlių, tuomet kviečiu susisiekti su manimi šiais kontaktais:

El.paštu: info@laisvydas.lt

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *