2017 metų krepšinio sezonas po truputį startuoja ir vis daugiau krepšininkų žvalgosi naujos krepšinio avalynės. Didieji šių prekių gamintojai, kaip visada turi nemažai naujienų. Peržvelgęs užsienio tinklaraščius susidariau nuomonę, kurie gi krepšinio bateliai 2017 metais bus patys populiariausi.

TOP 10

10. Adidas DAME 3. Pradėsiu nuo dešimtos vietos. Joje reitinguojami Adidas DAME 3 krepšinio bateliai. Tai vardiniai Damian Lillard krepšinio bateliai, kurie buvo išleisti 2017 metų pradžioje. Šiuo metu kai kurioms Dame 3 modelio spalvoms taikomos akcijos, tad puiki proga įsigyti gerus krepšinio batus už gerą kainą. Tiesa, prekyboje jau pasirodė ir ketvirtoji Adidas Dame 4 versija.

9. Nike KD 10. Tai vardiniai Kevin Durant krepšinio bateliai. Nike bendradarbiavimas su KD trunka jau dešimt metų, tad ši dešimtoji versija yra kol kas naujausias ir pažangiausias Nike kūrinys.

8. Jordan Superfly 2017. Su šiais krepšinio batais rungtyniauja NBA krepšininkas Blake Griffin. Tiems kam patinka Jordan krepšinio bateliai, neabejotinai šis variantas bus geras pasirinkimas.

7. adidas Crazy Explosive 2017. Naujausias Adidas kompanijos gaminys. Šių kedų pristatymui Adidas skyrė didelį dėmesį. Jų pristatyme dalyvavo tokie NBA krepšininkai, kaip Kristaps Porzingis, Andrew Wiggins, Brandon Ingram, Jamal Murray, Danilo Gallinari, Ricky Rubio.

6. Under Armour Drive 4. Naujausi Under Armour kompanijos krepšinio bateliai. Kaip žinia su šios firmos sportbačiais rungtyniauja ir NBA žvaigždė Stephen Curry. Under Armour yra sąlyginai naujokė krepšinio avalynės gamintojų sektoriuje, tačiau vis daugiau krepšininkų renkasi šios įmonės kedus.

5. Nike Kyrie 3. Vardiniai Kyrie Irving krepšinio bateliai. Tai jau trečioji šio modelio versija. Kedai išleisti 2017 metų pradžioje, tačiau jų populiarumas turėtų neišblėsti iki pat metų pabaigos. Tiesa, Lietuvos parduotuvėse šį modelį jau sunku rasti, tad norint užsimauti šiuos krepšinio batus, teks siųstis iš užsienio svetainių.

4. PG 1. Paul George vardo krepšinio bateliai. Tiesa, Lietuvoje jie jau gan senokai išpirkti. Bet užsienio parduotuvėse ar tokios platformose, kaip ebay, jų dar tikrai rasite.

3. LeBron Zoom Soldier 11. Vardiniai Lebron James krepšinio bateliai. 11 šio modelio versija tikėtina, kad bus pati sėkmingiausia ir ją pasirinks didžiausias krepšininkų skaičius negu bet kada iki tol. Neabejotai bus vieni populiariausių 2017 metų pabaigos krepšinio bateliai.

2. Nike Hyperdunk 2017. Eilę metų Nike Hyperdunk modelio krepšinio bateliai yra patys populiariausi rinkoje. Ne išimtis ir 2017 metai. Tiesa, šiais metais modelio pavadinimas praplėstas – Nike React Hyperdunk 2017. Akivaizdu, kad Nike kompanijos kūrėjai dar labiau padirbėjo ir sukūrė pačią inovatyviškiausią Hyperdunk versiją per visą jų kūrimo istoriją.

1. Nike Kobe A.D.. JAV kedų ekspertų nuomone, Nike Kobe A.D. krepšinio bateliai gali tapti pačiu dažniausiu pasirinkimu profesionalių krepšininkų tarpe. Nors Kobe Bryant jau ir yra baigęs savo profesionalią krepšininko karjerą, tačiau jo vardo produkcija vis dar pačioje populiarumo viršūnėje.

Taip pat vis dar deramo dėmesio turėtų susilaukti ir šie krepšinio bateliai:

Adidas Harden Vol. 1. NBA brangiausio krepšininko James Harden vardiniai kedai.

Jordan Ultra Fly 2. Su šiais krepšinio batais rungtyniauja NBA krepšininkas Jimmy Butler.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *