Zinzino aliejus. Produkto kaina ir akcija

Jau ankščiau rašiau apie tai, kaip Zinzino aliejus padeda pagerinti sveikatą. Šį maisto papildą vartoju jau daugiau, kaip pusę metų ir jaučiuose energingesnis, žvalesnis. Pagerėjo akių, plaukų, odos būklė.

Taip pat po pusmečio Zinzino balansinio aliejaus vartojimo atlikau pakartotiną Omega rūgščių testą ir gavau rezultatą, jog mano Omega6 : Omega3 santykis nuo prieš tai buvusio 17,5:1, pagerėjo iki 5,7:1. Primenu, kad Pasaulio sveikatos organizacija rekomenduoja, kad šis santykis neviršytų 5:1 ribos.

Aš esu Zinzino kompanijos vienas iš atstovų Lietuvoje, tad jei ieškote kur įsigyti šio aliejaus, tą galite padaryti pas mane. Aš gyvenu Kaune, bet esant poreikiui siunčiu į bet kurį Lietuvos miestą kurjeriu. Zinzino aliejaus (300ml buteliuko) kaina klientui su pristatymu gaunasi apie 36 eurus. Tuo tarpu mažo buteliuko (100ml) kaina siekia 15 eurų.

Šiuo metu darau Kalėdinę akciją Zinzino balansiniam aliejui įsigyti. Perkantiems 2 didelius buteliukus (300ml) – mažą buteliuką (100ml) duodu dovanų!

Su manimi galite susisiekti el.paštu info@laisvydas.ltĮrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *