Lyoness – lojalumo ir rekomendacijų internetinė sistema, kurios pagalba galima susigrąžinti pinigų už pirkinius ir netgi kurti savo verslą. Apie Lyoness pirmą kartą išgirdau prieš keletą metų. Tiesa, tuo metu didelio įspūdžio ta sistema man nesudarė. Šią savaitę vėl teko susidurti su Lyoness verslo atstovu ir šįkart išgirsta informacija mane labiau užkabino nei pirmą kartą.

Visų pirma, Lyoness kompanija per pastaruosius kelis metus padarė reikšmingų permainų sistemoje ir tapo dar patrauklesne internetine platforma investuotojams, potencialiems verslo partneriams ar tiesiog vartotojais. Tiesa, apie Lyoness sistemą ir verslo galimybes yra labai daug informacijos, todėl nepavyko per pirmą susitikimą suvirškinti visą informaciją, tačiau esmę supratau.

Visų antra, aš vis darausi imlesni ir atviresnis naujiems dalykams 🙂 Visgi, prieš priimant kokius nors sprendimus visada įdomu išgirsti nuomonių ir atsiliepimų iš žmonių, kurie jau yra susidūrę su tokia veikla. Tad lauksiu jūsų atsiliepimų apie Lyoness šio pranešimo komentaruose.

Lyoness video pristatymas

Prisijunkite prie diskusijos

Komentarų: 1

  1. Sveiki,
    Aš Lyoness narys nuo nuo 2014 m. kaip pirkėjas naudodavausi lojalumo partnerių nuolaidomis. 2015 m. atsiranda aiškesnės galimybės norit daryti verslą su Lyconet Marketer statusu. Taigi aš 2017 m. pasirinkau šį statusą kuris suteikia daugiau galimybių tai yra gauti papildomas naudas ir registruoti ne tik pirkėjus per šią sistema bet ir lojalius partnerius pas kuriuos galima pirkti prekes ir paslaugas su Lyoness arb Cashback World fizine kortele arba tiesiog per aplikacija telefone. Jeigu Jums idomu kviečiu jungtis į mano komanda kas jums garantuos mano nemokamas konsultacijas siais klausimais. Vilmantas tel. +37066211477 el. p. vilmantas@oriseima.lt skype: oriseima

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *