Viva – natūralus antidepresantas, kurį gamina Švedijos kompanija Zinzino. Šio maisto papildo pagrindinė veiklioji medžiaga yra šafranas. Mokslininkai ištyrė, kad prieskoninis augalas šafranas itin efektyviai padeda žmogui mažinti stresą, nuovargį, įtampą, gerinti miego kokybę.

Zinzino Viva papildą galite įsigyti mano internetinėje parduotuvėje. Ten pat rasite ir daugiau informacijos apie šį maisto papildą. Produktą pristatome kurjeriu, per 1-2 darbo dienas.

Video apie Zinzino Viva

Šafranas

Šafranas – pats brangiausias prieskonis pasaulyje. Kodėl? Visų pirma, dėl to, kad šafranas žydi tik porą savaičių per metus. Vienam gramui šafrano reikia surinkti ir išdžiovinti maždaug 100-200 žiedų (kilogramui – iki 200 000 žiedų). Vienas rinkėjas per darbo dieną surenka tik apie 60-80 gramų reikiamos žaliavos.

Šafranas rašytiniuose tekstuose pirmą kartą paminėtas 1500 metais prieš mūsų erą egiptiečių medicininiuose tekstuose. Tuo tarpu 260 metais prieš mūsų erą kinų medicinos knygose buvo rašoma, kad šafranas suteikia energijos, skatina žmogų atsiskleisti meilėje.

Remiantis moksliniais tyrimais, šafrano prieskonis puikiai tinka gydant depresijos simptomus. Šafranas turi priešvėžinių, priešuždegiminių, antioksidacinių savybių, o naujausi atlikti klinikiniai tyrimai teigia, kad jis taip pat galėtų būti naudojamas Alzheimerio ligos prevencijai ir gydymui.

Taigi, šafranas ne tik prieskonis, kuriuo gurmanai gardina maistą, bet gali būti naudojamas, kaip natūralus antidepresantas.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *