Šįkart pasidalinsiu, kokios naujos lietuviškos dainos šiuo metu yra pačios mano mėgstamiausios. Ir pradėsiu nuo pačios šmaikščiausios iš šio sąrašo. Tai Vido Bareikio kūrinys “Pusvalanduko”. Šiam vaikinui tikrai netrūksta originalumo ir naujų idėjų. Tuo labiau, kad jis ne tik atlikėjas, bet ir dainų kūrėjas.

Vidas Bareikis su daina “Pusvalanduko” taip pat dalyvavo ir nacionalinėje Eurovzijoje atrankoje, kurioje aš pirmą kartą ir išgirdau šią dainą. Tiesa, atlikėjas jau iškrito iš atrankos ir Eurovizijoje šios lietuviškos dainos tikrai neišgirsime 🙂

Ieva Zasimauskaitė taip pat yra šių metų Eurovizijos atrankos dalyvė, o jos atliekamas kūrinys “When we‘re old” yra vienas iš atrankos favoritų. Tiesa, man asmeniškai labiau patinka šios dainos lietuviška versija “Kol myliu”.

Greta Jančytė “GJan” itin talentinga mergina, kuri taipogi ne tik profesionaliai atlieka dainas, bet pati jas ir kuria. Viena tokių “Paskui Tave”. Tiesa, tai tik pirmoji GJan įrašyta lietuviška daina.

Monika Pundziūtė “Moniqué” – dar viena jauna muzikos atlikėja, kurios lietuviškos dainos sulaukia didelio susidomėjimo Lietuvoje. “Nenoriu grįžt namo” – jos naujausias hitas. Man patinka atlikėjos balsas, dainų pasirinkimas ir tai kaip ji jaučia ir įsijaučia į muziką scenoje.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *