Stas Michailov – populiarus Rusijos dainininkas ir dainų autorius. Būtų jį galima įvardinti ir kaip vieną sėkmingiausių šios srities atstovų gimtojoje šalyje. Stas Michailov du metus iš eilės tapo daugiausiai pajamų iš muzikinės veiklos gavusiu Rusijos dainininku. Tą jis pasiekė 2011 (20 milijonų dolerių) ir 2012 metais (21 milijoną dolerių).

Stas Michailov biografija

Stas Michailov gimė 1969 metais balandžio 27 dieną Sočyje. Aktyvią muzikinę veiklą dainininkas pradėjo būdamas 23 metų (1992 metais). Tais metais jis išleido savo pirmąją solinę dainą „Svečia“.

Stas Michailov yra muzikos stiliaus „Šansonas“ atstovas. Dainininko muzikinės karjeros pradžia buvo labai kukli. Jis vos sudurdavo galą su galu. Koncertuodavo kavinėse, kultūros namuose. Visgi, su laiku žinomumas augo, kol galiausiai išaugo į milžinišką šlovę ir didelius turtus. Už savo muzikinę kūrybą ir jos atlikimą dainininkas yra pelnęs ne vieną apdovanojimą Rusijoje.

Kur jo sėkmės formulė? Visų pirma, jis neabejotinai geras artistas. Scenoje geba ne tik švariai atlikti kūrinį, bet ir tinkamai įsijausti į dainą bei savo charizmatiškumą išreikšti žiūrovams.

Kiti Rusijos dainininkai galėtų pavydėti jam produktyvumo. Per savo karjerą atlikėjas jau išleido per 15 muzikinių albumų. Tad tai yra daugiau kaip 150 dainų. Nemaža dalis Stas Michailov atliekamų kūrinių yra jo paties kurybos. Pačios populiariausios Stas Michailov rusiškos dainos yra šios:

Dlya tebya

Nu vot i vsyo

Stas Michailov asmeninis gyvenimas

Garsusis Rusijos dainininkas Stas Michailov buvo sukūręs dvi santuokas ir turi 6 vaikus – Maria Michailova, Ivanna Michailova, Nikita Michailov, Daria Michailov, Eva Kanchelskis, Andrei Kanchelskis.

  • Pirmoji žmona – Ina Gorb. Susituokė 1990 metais. Su ja atlikėjas susilaukė pirmojo vaiko Nikitos.
  • Daria – antrasis jo vaikas (nesantuokinis).
  • 2006 metais Stas Michailov vedė antrą kartą ir susilaukė dar dviejų vaikų – Marijos ir Ivannos. Jo antroji žmona – Ina Kančelskis. Šeimoje auga ir du vaikai iš jo žmonos pirmosios santuokos – Eva Kanchelskis, Andrei Kanchelskis.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Vidurkis: 2.3 / 5. Vertinimų skaičius: 6

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *