Volkswagen Passat 2005 – 2014 atsiliepimai

Volkswagen Passat – vienas populiariausių automobilių Lietuvoje. 2005 metais buvo pristatytas atnaujintas šio automobilio modelis, apie kurį ir paliksime atsiliepimą.

Naudotų Volkswagen Passat automobilių rinkoje populiariausi yra 2.0 litro dyzeliu varomi varikliai, kurie deja nėra patys patikimiausi. Tenka itin dažnai girdėti, kad šie varikliai turi problemų su tepalo siurblio ašele, dėl kurios deformacijos gali sugesti ir tepalo pompa.

Taip pat itin dažni yra elektrinio rankinio stabdžio gedimai. Bet pats didžiausias Volkswagen Passat priešas yra rūdys. Panašu, kad 2005-2014 metų modelio gamintojai itin mažai dėmesio skyrė automobilio antikorozijai.

Na užteks apie tuos trūkumus, laikas pakalbėti ir apie privalumus. Volkswagen Passat yra itin praktiškas ir ekonomiškas automobilis. Universalas turi itin didelę bagažinę, o kuro sąnaudos 100km siekia vos 5-6 litro dyzelino.

Dar pliusai tie, jog atsarginių dalių Lietuvoje tikrai netrūksta, o ir jų kainos nesikandžioja. Žinoma, čia tuo atveju jei neturėsite problemų su Volkswagen Passat varikliu, sankaba ar greičių dėže.

Iš esmės Volkswagen Passat automobiliai yra pakankamai patikimi. Taip pat juos smagu vairuoti. Pakankamai komfortiškas ir manevringas kelyje. Gera garso izoliacija bei gamyklinė audio aparatūra.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *