Mano įkurtas ir valdomas jaunimo krepšinio klubas “BC BOOM” 2017/2018 metų sezone rungtyniavo Kauno krepšinio B lygos pirmenybėse. Nors komanda ir užėmė pirmą vietą reguliariajame sezone, tačiau klubui nepavyko įveikti B lygos ketvirtfinalio barjero. BC BOOM komanda pralaimėjo ketvirtfinalio seriją 0:2 ir pasitraukė iš tolimesnių 2017/2018 sezono varžybų.

Pralaimėjimo priežastys

Visų pirma, reikėtų pradėti nuo to, jog mūsų ketvirtfinalio varžovų užimta vieta po reguliaraus sezono neatspindėjo realybės. Varžovų komanda “R2P sport” patyrė net 4 techninius pralaimėjimus, ko pasekoje surinko mažai taškų bei užėmė prieš paskutinę vietą grupėje (6). Visgi, pagal žaidėjų pajėgumą jų reali pozicija turnyrinėje lentelėje yra 1-3 vietos. Tad taip gavosi, kad jau ketvirtfinalio susitikimo mūsų varžovas tapo vienu iš lygos lyderių. Kai tuo tarpu turnyro lentelės viduryje įsimaišė kur kas silpnesnės komandos.

Kauno krepšinio lygos (KKL) lygos spragos

Kauno krepšinio lygos nuostatuose yra punktas, kuris teigia, kad jeigu komanda per sezoną gauna 2 techninius pralaimėjimus, ji išmetama iš tolimesnių lygos varžybų. Visgi, mūsų varžovai surinko netgi 4, tačiau taip ir liko toliau rungtyniauti. Lygai toks savo sukurtų nuostatų nesilaikymas neprideda profesionalumo bei patikimumo.

Prieš varžovus mes pralaimėjimo pelnytai. Jie tikrai atrodė pajėgesni ir kovojo atkakliau, tačiau į pusfinalį pateko ir kur kas silpnesnė komanda negu mūsiškė. Ir visa tai įvyko dėl minėtos priežasties – nelogiško išsidėstymo turnyrinėje lentelėje po reguliaraus sezono.

Nesilaikant minėto lygos nuostatų punktų rungtyniavimas reguliariajame sezone praranda prasmę. Komandos išsidėsto ne pagal savo žaidėjų pajėgumą ir ketvirtfinalis bei pusfinalis tampa nelygiavertiškas.

Mano emocijos

Esu nusivylęs, kad nepatekome į turnyro pusfinalį. Žinoma, pralaimėjome stipresnei komandai, tačiau apmaudu, kad lyga neužtikrino tvarkos sezone ir kitoms komandos atsirado galimybės piktnaudžiauti tokia situacija.

Keletas žaidimo epizodų iš paskutiniųjų BC BOOM krepšinio klubo varžybų 2017/2018 metų sezone

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *