Atšilus orams kur kas daugiau laiko praleidžiame gryname ore, tačiau malonius pasidėjimus tuomet dažnai sutrikdo įkyrus uodų zvimbesys ir skaudūs jų įkandimai. Visgi, jei iš anksto pasiruošite kovai su šiais vabzdžiais, galėsite maksimaliai atsipalaiduoti ir mėgautis vasariškais malonumais. Kokios priemonės nuo uodų šiuo metu yra efektyviausios?

1. Lempos. Šiuo metu tai vienos populiariausių apsaugos priemonių, pirkėjų ypač mėgstamos dėl to, jog neskleidžia jokių cheminių medžiagų ar nemalonaus kvapo. Prekyboje šiuo metu galima rasti tiek nedidelių ir pigių, tiek kur kas galingesnių lempų, kurios nuo uodų gali apsaugoti net ir itin didelę patalpą, tad atsižvelgdami į savo poreikius, lengvai surasite pačią tinkamiausią.

2. Žvakės. Pasirinkus tokį variantą, gaunama dviguba nauda – ne tik papuošiate stalą dailiu akcentu, bet tuo pačiu gaunate maksimalią apsaugą nuo uodų. Jų skleidžiamas aromatas ypač nepatinka šiems kenkėjams, tačiau turėtumėte atkreipti dėmesį, kad žvakės veiksmingos yra tik nedideliam plote, tad jei ketinate daugiau vaikščioti, vertėtų pagalvoti apie papildomas priemones nuo uodų.

3. Uodų atbaidymo prietaisai. Tai nebrangi ir itin efektyvi priemonė, užtikrinanti kokybišką Jūsų poilsį namuose ar netgi darbą biure. Jums tereikia įkišti šį prietaisą į rozetę ir netrukus jis pradės dirbti savo darbą, užtikrindamas, kad nakties metu Jūsų ar mažylių neaplankytų šie kraujo ištroškę vabzdžiai. Dabar galite rasti ir nuo saulės energijos įsikraunančių prietaisų, tad pasirūpinti apsauga galėsite be jokių papildomų išlaidų.

4. Tinklelis nuo uodų. Norėdami užtikrinti, kad į patalpas nepatektų uodai, galite naudoti ir specialiai tam skirtą tinklelį – priklausomai nuo gaminio tipo, jis gali tikti palapinei, lovoms, langams ar durims. Toks tinklelis nuo uodų lengvai tvirtinasi prie pasirinkto objekto ir neleidžia kenkėjams į vidų patekti net ir tuomet, jei durys ar langai yra atidaryti, tad kiekvienam pravartu turėti tokį gaminį savo namuose.

5. Elektrinės raketės. Tiems, kurie iki šiol su musėmis ir uodais kovodavo pasitelkdami susuktą laikraštį ar šlepetę, tokios priemonės tikrai turėtų patikti. Pasirūpinę elementais, itin lengvai galėsite užmušti ramybės neduodančius kenkėjus, tačiau žinoma, šis metodas bus veiksmingas tik tuomet, kai patys įdėsite šiek tiek pastangų.

6. Specialūs purškikliai. Ruošiantis iš iškylą gamtoje ar planuojant daugiau laiko praleisti gryname ore, vertėtų pasirūpinti ir specialiais nuo uodų apsaugančiais purškikliais, kurie padės išvengti uodų įkandimų. Tiek šios, tiek kitos sodo ir turizmo prekės gera kaina parduodamos Pigu.lt el. parduotuvėje.

7. Kiti veiksmingi sprendimai. Papildomai apsaugai taip pat gali būti naudojamos lipnios vabzdžių gaudyklės, smilkalai, spiralės ar netgi specialiai šiam tikslui skirtos drėgnos servetėlės – visos šios priemonės taip pat yra pakankamai veiksmingos, tad tikrai nenusivilsite pasirinkę vieną iš jų.

Renkantis tinkamiausią priemonę nuo uodų, turėtumėte atsižvelgti į konkrečią situaciją ir Jūsų laukiančias sąlygas – jos ir pasufleruos, kas šiuo atveju tiktų geriausiai. Visgi, vertėtų paminėti, jog vienos, pačios efektyviausios priemonės nėra, tačiau jei derinsite kelis variantus tarpusavyje, tikrai išvengsite uodų antplūdžio ir galėsite be jokių rūpesčių mėgautis šiltais vasariškais orais.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *