Kas nutinka kai žmogus įlenda į pasąmonę

Žmogus iš prigimties yra “landus” 🙂 Tam tikrų praktikų pagalba sugeba prasibrauti ir į pasąmonę. Koks suvokimas atsiveria patekus ten? Labai kūrybiškas 🙂 NES. Pasąmonei nėra svarbi logika, laikas, erdvė, racionalūs dalykai. Pasąmonė labiausiai atsiskleidžia sapnuose, nes pasąmonės kalba yra vaizdas (wikipedia).

Ir dar

Pasąmonė – primityvių instinktų, emocijų, socialiai neprimtinų idėjų, siekių, trauminių atsiminimų, suvoktų dalykų „talpykla“, kurie per sąmonę pateko ir įsitvirtino joje (wikipedia).

Kai žmogus įlenda į pasąmonę ir jam atsiveria minėtos informacijos gausa – jis nebesugeba realistiškai jos suvokti. Pradeda interpretuoti, kaip praeitų gyvenimų informaciją (sielos reinkarnacijos procesą, karmą), nes prieš lendant į pasąmonę, jis iš įvairių mistika paremtų informacijos šaltinių/kanalų susikuria tokią iliuziją, kad egzistuoja būtent tokia mistiškos sielos evoliucijos teorija.

Atrastą pasaulį žmogus pradeda suvokti kaip realybę ir pradeda šią pasaką sekti kitiems. O žmonės mėgsta pasakas, nes taip gyventi įdomiau 😉

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *