Kuo renkiesi tikėti – fizika ar mistika

Žmogus yra laisvas pasirinkti kokiu mokslu tikėti – fizikos ar mistikos. BET. Kai žmogus savyje yra pasimetęs, jį labai lengva truktelti į mistikos pasaulį. Tuo sėkmingai jau tūkstančius metų naudojasi įvairios religijos, dvasiniai judėjimai ir organizacijos.

Tokios organizacijos, jų atstovai generuoja įspūdingas pajamas aukų pavidalu. Tai labai patogi sistema nes nėra apskaitos, nereikia mokėti mokesčių ir nereikia už visą šitą finansinį procesą niekam atsiskaityti.

Pastaraisiais metais išviešinti faktai parodė karčią tiesą. Tūkstančiai Dieviškosios tiesos skelbėjų traumavo tūkstančius vaikų visam likusiam gyvenimui, plovė mafijos pinigus per Vatikano bankus, mėgavosi besaike prabanga, demonstravo puikybę, aroganciją ir naudojo poveikio priemones prieš aklai tikinčius žmones.

Patys aukščiausi dvasininkai slėpė kitų dvasininkų nusikalstamą elgesį ir tam tikra prasme tapo jų bendrininkais.

Prabėgus tūkstančiams metų ši sistema ir toliau efektyviai veikia visuomenę. Tiesa, vis daugiau atsiranda ir naujų dvasinių judėjimų, kurie tikina, kad su religija jie neturi nieko bendro. Visgi, išsamiau pastudijavus jų tiesas ir jų metodus, nesunku atrasti panašumų.

Begalės žmonių šiuo metu pasaulyje gyvena nuolatiniame strese, depresijoje ir tt. Tokie žmonės labai pažeidžiami ir juos lengva įtraukti į tą patį tūkstančius metų formuojamą mistikos pasaulį.

Iš vienos pusės viskas ok, jeigu žmogui visa tai padeda įveikti vidinę krizę ir “sugrįžti” į normalų gyvenimą. BET. Dažnai iš mistikos pasaulio žmogaus nepareina, o parskrenda ir toliau skraido padebesiais ir įsivaizduoja, kad iš iliuzijos pasaulio rado kelią į realybę, Visgi, mano akimis, jie iš vieno iliuzijų pasaulio nusikėlė į kitą iliuzijų pasaulį. Tuo tarpu realybė yra kažkur per vidurį.

OK užteks apie mistiką, pakalbėkim apie fiziką. Žmogus ir visa kas jį supa yra sudaryta iš atomų. Reiškias iš esmės visi objektai, aplinka yra tam tikrų atomų mišiniai, kurie generuoja tam tikrą energiją. Jei žmogus pradeda suvokti/pajusti (tam pasiekti yra įvairių metodų) savo energijos lauką ir kitų objektų energetinį lauką jis gali savo energijos lauką išplėsti/nukreipti ir įtakoti kito objekto energetinį lauką.

Tokiu būdu žmogus per atstumą gali pajudinti kitus daiktus, pagydyti žmones (įtakoti/išvalyti jų nusilpusį/užterštą energetinį bio lauką). Ir tai ne stebuklai, ir ne mistika, o tiesiog fizika!

Žinoma, žmogui, kuris nesuvokia tokių procesų kilmės, principų išties gali atrodyti, kaip stebuklas, mistika, nes tuo metu jo protas neišneša kaip tai racionaliai paaiškinti.

Visgi, jeigu žmogus turi pakankamai kantrybės, stiprybės ir žingeidumo – jis ras atsakymus į daugumą klausimų. Tiesiog linkiu nemesti kelio dėl takelio ir visada tam tikras tiesas patikrinti iš įvairių kampų ir šaltinių 😉

Prisijunkite prie diskusijos

Komentarų: 2

  1. Fizika nereikia tikėti. Fiziką reikia žinoti ir naudotis. Tikėti fizika yra nemoksliška. Fizika ir yra tam, kad tikrintum. Jei Einšteinas būtų tikėjęs Niutonu?

  2. na čia jau kabinėjimasis prie formuluočių 🙂 esmės tai nekeičia 🙂

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *