Kas aš esu? Tai klausimas, į kurį jau kuris laikas ieškau teisingo atsakymo. Šiuo metu jaučiuosi, kad priartėjau prie tikrosios tiesos, todėl nusprendžiau pasidalinti šiuo suvokimu.

Pradėsiu nuo elementarių, moksliniais faktais paremtų dalykų. Aš esu žmogus. Žmogus yra gyvūnų rūšis “Homo Sapiens”. Rūšis, kuri susiformavo prieš 200tūkst. metų Afrikoje ir su laiku išplito po visą pasaulį. Maždaug prieš 12tūkst. metų žmogus pasiekė ir dabartines Lietuvos žemes. Apsigyveno, pradėjo kurti šeimas, bendruomenes, visuomenę, kultūrą, religiją ir galiausiai teisinę Lietuvos valstybę.
1982 metais Lietuvos žemėje gimiau ir aš. Mane užvadino Laisvydo vardu. Vardu, kuris tarsi programa veda laisvės, išsilaisvinimo link. Šis vedimas ir atvedė prie dabartinio suvokimo.

Pradžia

Taigi, kaip ir minėjau pradžioje, šiuolaikinis žmogus susiformavo prieš 200tūkst. metų. Tiesa, žmogaus, kaip rūšies evoliucija iki dabartinio rezultato truko net 5 milijardus metų. Tad pažvelgę į veidrodį galite išvysti patį tobuliausią Žemės evoliucijos procese išsivysčiusį gyvūną.

Žmogus vienintelė gyvūnų rūšis, kuri turi tokio sudėtingumo smegenis. Jų dėka gali kurti itin sudėtingus daiktus, procesus, veiksmus. Tuo tarpu žmogaus rūšiai artimiausios šimpanzės ir po šimtų tūkstančių gyvavimo metų gali kurti tik primityvius įrankius.

Kita vertus, tarp žmonių ir šimpanzių yra ir labai daug panašumų. Abi rūšys gyvena bendruomenėse, kolektyviai ginasi nuo priešų, kolektyviai rūpinasi ir mokina savo vaikus, ieško maisto ir tt. Tiesa pasakius, žmogus turi daug panašumų su visais gyvūnais šioje žemėje. Tai yra žmogus, kaip ir kiekvienas kitas gyvūnas, rūpinasi savo išlikimu bei rūšies pratęsimu. Skirtumas tik tas, kad žmogaus kūrybiškumas, informacijos įsiminimo ir jos apdorojimo galimybės yra kur kas didesnės nei bet kurio kito gyvūno Žemėje.

Minėto pranašumo dėka žmogus Žemėje tapo tikru Viešpačiu. Vienas gyvūnų rūšis jau išnaikino, kitas baigia išnaikinti, dar kitas masiškai veisia, klonuoja ar dar kitaip su jomis eksperimentuoja. Žmogaus pagarba gamtai ir tau pačiu sau, vis mažėja ir mažėja. Tuo tarpu jo kuriamas iliuzijų pasaulis vis plečiasi ir plečiasi.

Iliuzijų pasaulio kūrimo pradžia

Iliuzijų pasaulį žmogus pradėjo kurti jau seniai. Tai ko žmogus nesugebėjo paaiškinti, jis “apvilko” tai stebuklo, mistikos skraiste. Pirmykštis žmogus neturėdamas jokio supratimo iš kur jis ir visas aplinkinis pasaulis, įvairūs gamtos reiškiniai atsirado, sukūrė kūrėjo, Dievo, teoriją. Įdomu tai, kad praėjus tūkstančiams metų ši teorija vis dar egzistuoja. Ne tik, kad egzistuoja, bet turi ir masinį didelės dalies žmonijos palaikymą.

Mokslo, tyrimų pagalba jau atskleista labai daug paslapčių lyginant su tuo laikotarpiu, kai buvo sukurta teorija apie mistišką visa ko kūrėją, tačiau matomai dar per daug paslapčių neatskleista, kad žmogus galėtų išgyvendinti iš savo suvokimo šią pirmykščio žmogaus suformuotą iliuziją.

Tiesa, tai tik viena iš daugelio žmogaus sukurtų iliuzijų. Kur dar pomirtiniai gyvenimai, sielos, karmos, reinkarnacijos ir tt. Tai tik patvirtina faktą, kad žmogus yra itin kūrybingas gyvūnas. Kūrybingas ir itin susireikšminęs gyvūnas. Jam sunku susitaikyti su ta mintimi, kad toks gamtos šedevras gali būti toks laikinas. Žmogui nepriimtina mintis, kad jis toks pats gyvūnas, iš mėsos ir kaulų, kaip ir šuniukas, paršiukas ar viščiukas. Žmogus juk ypatingas! Jis geba tiek daug sukurti, sugriauti ir nenutrūkstamai tobulėti.

Žmogus deklaruodamas, kad tiki į Dievą iš tikrųjų prieštarauja pats sau, nes jis jau pats vaidina Dievą šioje žemėje. Jis yra prikūręs tiek atominių bombų, kad galėtų planetą sunaikinti kelis kartus. Ir tai visai realu, ir tai gali nuspręsti vos 1 žmogus! Ir jis nori, kad visas pasaulis jam nusilenktų ir paklustų. Štai kokia yra ta žmogaus kūrybiškumo kaina. Žmogaus kūrybinės galios gali sunaikinti visą planetą. Gali greičiau, gali lėčiau.

Mistika – tik lašelis iliuzijų jūroje

Taigi, mistika tik viena iš žmogaus sukurtų iliuzijos sričių. Kitos iliuzijos kur kas žemiškesnės. Pvz siekimas sukurti tam tikrą savo įvaizdį kitų žmonių akyse. Ko pasekoje žmogus ardosi dėl galimybės uždirbti kuo daugiau pinigų. Lipdamas per kitų galvas siekia karjeros. Ir dažniausiai to siekia vardan prestižo, vardan galios, vardan puikybės. Kol galiausiai žmogus visiškai atbunka ir pasineria į materializmą, paviršutiniškumą, egoizmą ir tt.

Matrica

Tiesa, žmogus geba ne tik kurti iliuzijas, gyventi iliuzijos, bet ir suvokti, kad gyvena iliuzijose. Kaip tą padaryti žmogus jau irgi išsiaiškino. Tiesa, labai svarbu lipant iš vienos iliuzijos neįlipti į kitą iliuziją 🙂 Filmas “Matrica” yra visai geras pavyzdys, kuris leidžia suprasti iliuzijų pasaulio veikimo principą žmogaus smegenyse. Ir išties, kai žmogus suvokia iliuzijų pasaulį jis vėl gi gali pasirinkti – ar likti jame (toliau sąmoningai sapnuoti), ar pabusti ir gyventi tikroje realybėje.

Tikroji realybė

Tad kas ta tikroji realybė? Kas iš tikrųjų esu aš? Visų pirma, aš esu gyvybė, kuri kaip ir bet kuri kita gyvybė žemėje trokšta, kad jos gyvenimas būtų pripildytas kuo daugiau džiaugsmo ir kuo mažiau kančios. Aš esu tam tikras fizinis kūnas, kuriame sukaupta tam tikra patirtis. Aš esu tam tikros informacijos saugojimo talpykla. Taip pat esu sukauptos informacijos tam tikras apdorojimo procesas ir tam tikras reakcijų, į aplinkos dirgiklius, mechanizmas bei tam tikras energetinis laukas, kurį sukuria mano fizinis kūnas ir kuris sąveikauja su kitomis energijomis bei energetiniais kūnais.

Šiam kartui tiek, bet tai dar toli gražu ne viskas, kuom noriu pasidalinti 😉

Laisvydas,

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *