Visos gyvybės ir negyvybės formos mūsų planetoje yra sudarytos iš cheminių medžiagų ir generuoja tam tikrą energijos kiekį bei dažnį. Primenu, kad nuostabusis žmogus taip pat yra cheminių medžiagų mišinys (Deguonis – 65proc, Anglis – 18proc, Vandenilis – 10proc, Azotas – 3proc ir tt), Kaip bebūtų neįtikėtina, tačiau žmogus didžiąja dalimi yra sudarytas iš „oro“.

Energija sugeneruojama tam tikro cheminio proceso dėka. Tai yra tam tikra cheminių medžiagų reakcija, kurios rezultate pagaminama energija. Pvz žmogus suvartoja tam tikras maistines medžiagas, įvyksta įvairios cheminės reakcijos organizme ir to pasekoje pagaminama energija, kuri panaudojama tam tikriems veiksmams atlikti – tiek fiziniams, tiek ir protiniams.

Tuo tarpu kokias mintis, emocijas generuojame savo viduje, tokį energijos dažnį sukuriame savo kūne bei matoma ar nematoma forma išskiriame į aplinką. Net jei tos išskiriamos energijos plika akimi nematome, ji vis tiek daugiau ar mažiau veikia mus supančią. Tiksliau veikia mus supančias kitas energijas, energetinius laukus.

Taigi pasikartosiu, mes ir viskas kas mus supa yra cheminiai mišiniai, kurių struktūrą palaiko tam tikri kodai (pvz DNR). Tie struktūrizuoti cheminiai mišiniai generuoja energiją ir dalį jos panaudoja vidiniams cheminiams procesams atlikti, o dalį išskiria į aplinką. Dar paprasčiau kalbant tai absoliučiai viskas yra tiesiog cheminiai ir fizikos procesai.

Minėti procesai vyksta tiek Žemės (planetos) paviršiuje, tiek ir jos viduje, tiek ir visoje likusioje Visatoje.

Energijos dažniai. Žmogus pats gali juos kontroliuoti

Kaip jau ir minėjau, visi objektai generuoja energiją bei tam tikrą jos dažnį, kuris vienaip ar kitaip veikia supančią aplinką. Įdomu tai, kad žmogus iš esmės yra vienintelis gyvas padaras šioje Žemėje, kuri gali sąmoningai kontroliuoti savo energijos dažnį, organizmo vibraciją. Jis gali rinktis generuoti aukšto dažnio jausmus, tokius, kaip meilę, dėkingumą, džiaugsmą arba žemo dažnio jausmus – pyktį, sielvartą, liūdesį.

Puikiai žinau, kad emocija kyla iš minties, iš reakcijos į tam tikrą informaciją. Kuo žmogus labiau įsiskausiminęs tam tikros informacijos atžvilgiu, tuo jo reakcijos būna impulsyvesnės, aštresnės ir labiau užvaldančios visą protą ir visą kūną. Tokiais momentais žmogus generuoja itin žemus bet stipriai veikiančius energijos dažnius. Deja, bet tokie dažniai neigiamai paveikia tiek patį tokios energijos generatorių, tiek ir jį supančią aplinką.

Tad kuo žmogus sąmoningesnis, geriau save suvokiantis, tuo jam labiau pavyksta išvengti impulsyvių, negatyvių, nevaldomų reakcijų. Kad pasiekti tokį sąmoningumo lygį, reikia paleisti, atleisti visus savo įsiskausminimus, skaudulius ir įvaldyti savistabos būseną. Tokią būseną, kai tu gebi stebėti savo mintis tarsi iš šono ir neleisti joms impulsyviai priiminėti sprendimų. Tai yra nesuteikti joms galios iššaukti tam tikras emocijas jūsų kūne, kurių pasekoje generuojami neigiami dažniai. O pastarieji, kaip ir minėjau, neatneša naudos nei jums, nei jus supančiai aplinkai. Tad kokia prasmė veikti prieš save? Akivaizdu, kad jokios. Bet taip, kad suvokti ir įvaldyti visa tai – reikia kasdieninės praktikos. Praktikos analizuojant ir lavinant save.

Žmogus – lašelis jūroje, bet…

Žvelgiant iš to kiek vienas žmogus geba sugeneruoti energijos, kad ir kokios kokybės ji bebūtų, tai jis yra tik lašelis jūroje (Žemės planetos kontekste). Tačiau žmogus sugebėjo įminti cheminių ir fizikos procesų paslaptis bei sukurti visa griaunančius procesus. Sugebėjo sukurti tokius ginklus, kurie gali sunaikinti visą Žemės planetą. Ir iš esmės tokią galią gali įvaldyti vos 1 žmogus, jei sugebės tinkamai manipuliuoti eilę žmonių, o pastarieji dar eilę žmonių. Todėl manipuliacija yra itin pavojingas žmogaus elgesys, kuris susiformuoja iš itin žemo dažnio energijų. Tikėtina, kad manipuliacijomis užsiimantis žmogus nuo pat gimimo buvo apsuptas tokio dažnio energijomis.

Kas man yra Dievas ir kaip aš tai suvokiu

Dievas – visų pirma yra toks žodis, kurį išgirdus apima galybės, didingumo, aukščiausios išminties jausmas. Žinoma, toks jausmas užplūsta dėl to, kad nuo vaikystės kitų pagalba (supančios aplinkos) buvo įrašoma būtent tokia programa. Visgi, jei ir nebūtų įrašyta jokios programos mano galvoje, ko gero, toks jausmas vis tiek ankščiau ar vėliau aplankytų mano suvokimą. Aplankytų tuomet, kai išvysčiau gamtos neapsakomą grožį ir galią, kai pakelčiau akis į dangų ir išvysčiau neaprėpiamą erdvę, tamsą ir milijonus žvaigždžių.

Žmogus yra vos įmatomas taškelis Žemės kontekste. Žemė yra vos įmatomas taškelis Visatos kontekste. Kad ir kokį didelį minčių pasaulį (susireikšminimą) išvystytum savo galvoje, aš/tu vis tiek esi tik taškelis neaprėpiamoj begalybėj. Ir yra sveika tokiam taškeliui, kaip žmogui, pripažinti realybę ir nusilenkti prieš tokią VISA TOS galybę ir didybę.

Pabaigai

Kad ir kokie bebūtų skirtumai tarp žmonių bei VISA TOS kas mus supa – kitų gyvūnų, augalų, akmens, oro, tamsos, planetų – viskas yra vientisa, nes viskas yra chemija ir fizika. Viskas yra tam tikro dažnio energija. Kokio dažnio energija esi tu?

Laisvydas,

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *