Šįkart noriu pasidalinti subtiliu Sadhguru pasakojimu apie vandenį. Man asmeniškai šis pasakojimas dar kartą priminė apie vandens reikšmę žmogaus kūno fizinei, emocinei, dvasinei savijautai. Žemiau video klipo rasite ir mano asmeninius pamąstymus šiuo ir kitais, su tuom susijusiais klausimais.

EGO – iliuzijų kūrėjas

Nors žmogaus EGO sistema nuolat bando įrodinėti, kad norint būti laimingu gyvenime reikia pasiekti, surasti, įgyti tam tikrų dalykų visumą, tačiau tai tik EGO įsivaizdavimas, iliuzija. Tad norint suvokti realybę, visų pirma, reikia nuo savęs „nukrapštyti“ EGO sistemą. Na arba bent jau ją susilpninti, neduoti jai galios, energijos. Kitu atveju, žemiau ir aukščiau pateikta informacija atrodys kaip paistalai arba mažareikšmė informacija.

Vanduo – vibracijų laidininkas

Iš tikrųjų laimės būsena tai tam tikro dažnio vibracija, kurios laidininkas, pagrindas yra vanduo. Kai žmogus tampa laisvu nuo savo EGO, laimės būsenai jis nebekelia jokių sąlygų ir tiesiog leidžia aukšto dažnio vibracijoms tekėti savo kūnu (vandeniu). Paprasčiau kalbant, žmogus tiesiog leidžia sau būti laimingu.

Dar keletas įdomių faktų apie vandenį, kaip žmogaus kūno sudedamąją dalį

  • Žmogaus kūną sudaro apie 70 procentų vandens.
  • Žmogaus smegenis sudaro net 80 procentų vandens!
  • Vanduo yra ne tik energijos, vibracijos laidininkas, bet ir kaupia informaciją!
  • Mintys, kaip žinia yra vienokio ar kitokio dažnio vibracija. Vanduo yra elektros, energijos, vibracijų laidininkas. Tad kokią informaciją (mintis, vibraciją) generuojame savo smegenyse, tokio dažnio vibracija teka ir per visą kūną.
  • Kaip žinia, elektros lauką, elektros tekėjimą mes jaučiame ne tik prie jo prisilietus fiziškai, bet ir per tam tikrą atstumą. Tad kokią žmogus vibraciją generuoja savyje veikia ne tik jį, bet ir aplinką. Nenuostabu, kad prie neigiamą vibraciją (pyktis, agresija, pavydas, manipuliacijos, savanaudiškumas ir tt.) generuojančio žmogaus nesinori būti, o traukia būtent tie žmonės, kurie skleidžia aukštesnio dažnio vibraciją (nuoširdus džiaugsmas, meilė, rūpestis kitais ir tt.).

Žmogaus vibracijų reikšmė visai planetai

  • Mūsų planetą taip pat sudaro 70 procentų vandens. Sutapimas? Tarkim.
  • Žmogus ne tik savo konkrečiais sprendimais veikia planetą, bet ir tuom, kokią vibraciją jis generuoja savyje.
  • Žinoma, vienas žmogus su savo neigiama vibracija tikėtina, kad visos planetos nesudrebins, tačiau jei prie jo prisijungia milijonai žmonių (pvz Hitleris ir jo pasekėjai) ir bendrai generuoja neigiamą vibraciją, tuomet tikėtina, kad ne tik jų tiesioginiai sprendimai, bet ir iš jų sklindanti energetinė vibracija gali turėti įtakos tam tikriems visos planetos procesams.

Visgi, šį tekstą norėčiau užbaigti optimistine gaidele 🙂 Mano manymu, pastaraisiais metais sparčiai didėja sąmoningumu besidominčių žmonių gretos. Tuom reikia ir pasidžiaugti 🙂 Žinoma, tam didelės įtakos turi ir kaip niekada iki šiol lengvai prieinamas vertingos informacijos kiekis. Belieka domėtis ir judėti į priekį!

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *