Pilnai sąmoningas žmogus

Koks žmogus yra pilnai sąmoningas? Toks, kuris jį supantį pasaulį patiria per pilną (skaidrią, neapkrautą) sąmonę, o ne per sąmonėje „įsispaudusį” asmenybinį paveikslą, kuris sudarytas iš minčių, emocijų, nuoskaudų, savęs ir kitų vertinimo sistemų, ego ir tt.

Tad norint iš esmės patirti gyvenimą, reikia „paleisti” tai, kas trukdo tą pasiekti/ Jei nori kilti į viršų, tuomet turi paleisti tai, kas tave tempia žemyn 🙂

Žmogaus psichologija formuojama pagal principą – „įgyvendinsi mano lūkesčius – būsi apdovanotas. Neįgyvendinsi – nubaustas.” Apdovanojimų ir bausmių variantų – daug, labai daug. Nuo emocinių iki materialių. Tik sąmoningas žmogus gali išsivaduoti iš šito suformuoto suvokimo.

Dar noriu patikslinti vieną dalyką 🙂 sąmonė ir jausmas „aš esu” nėra tapatūs dalykai. Jausmą „aš esu” sugeneruoja mūsų fizinis kūnas, o jau tuomet to jausmo realizacija vyksta per sąmonę.

Tad kokia informacija „ateina” kartu su jausmu „aš esu”, taip save ir suvokiame, įsivaizduojame, patiriame, reaguojame, ištransliuojame.

Žmonijos išmintis 🙂

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *