Žmogaus kūnas, kaip ir visi kiti fiziniai kūnai mūsų visatoje, yra sudarytas iš cheminių elementų, kurie veikia, reaguoja pagal tam tikrus visos visatos fizikos dėsnius.

Žmogaus mąstymo procesas yra paremtas surinkta informacija iš išorinio pasaulio bei jo paties kūno cheminių elementų reakcijomis, kurių signalai suplaukia į sąmonės erdvę smegenyse.

Sąmonės erdvė, kaip ir visos kitos erdvės visatoje (o tiksliau yra tik viena bendra erdvė) yra sudaryta iš dviejų materijų – tamsiosios medžiagos ir tamsiosios energijos. Tad fizinis kūnas ir sąmonė yra sudaryti iš skirtingų materijų.

Taigi, mąstymas yra cheminis-fizikinis procesas, bet labai įtikinamas 🙂 Juk kaip stipriai esame įtikėję visuotinėmis normomis, vertinimo kriterijais bei siektinais dalykais 🙂

Tuo tarpu sąmonė turi tik vieną tikslą – plėstis, nes tai yra visos visatos erdvės prigimtis. Ji nenutrūkstamai plečiasi (patvirtinta mokslo) nuo pat didžiojo sprogimo pradžios.

Taigi, sąmonė turi tikslą plėstis, o mūsų kūnas gali padėti šį tikslą įgyvendinti. Kaip? O va taip. Netapatinti savęs su sąmonėje plaukiojančiu turiniu, nes tai tik cheminių reakcijų ir surinktos informacijos mišinys, o realizuotis per pačią sąmonę – tikrąjį save. Per tai kas yra bendra, vienis ir neturi indentiteto. Indentitetą turi tik mūsų kūnas, kuris taip pat sudarytas iš tų pačių cheminių elementų, kaip visi kiti likę žmonių kūnai. Skiriasi tik kūnuose slypinti informacija.

Believe it or not, i dont care 🙂 well, maybe a little bit 😀

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *