Santykiai iš trūkumo ar iš gausos?

Šiandien jaučiu įkvėpimą, tad brūkštelsiu dar viena populiaria tema. Kokiu pagrindu kuriate santykį su kitu žmogumi? Iš trūkumo ar iš gausos?

Tai labai svarbus dalykas, nes nuo jo priklauso kokios kokybės bus jūsų santykiai.

Artumo trūkumas, tai dar vienas žmogaus prigimtinis jausmas, kurį žmogus patiria vos atsiskyręs nuo gimdyvės kūno ir išvydęs išorinį pasaulį.

Tad artumo, saugumo trūkumas žmogų lydi nuo pat gimimo. Tai yra fiziologinis, emocinis, psichologinis trūkumas, kurį galima „apraminti” arba apskritai iš jo išsilaisvinti pasiekus tam tikrą sąmoningumo lygį.

Visgi, jei žmogui bręstant jam nepavyko tinkamai sustiprinti savo sąmoningumo, tuomet artumo, saugumo trūkumas jį lydės ir brandos laikotarpyje.

Toks žmogus kurs santykį su kitu iš artumo, saugumo trūkumo ir tikėsis, o vėliau ir reikalaus tą saugumo jausmą užtikrinti-užpildyti (vienokia ar kitokia forma). O kaip žinia reikalavimo tonas, kuria neigiamą emociją/energiją santykiuose, kas su laiku gali išaugti į nesibaigiančią santykių dramą. Jei žmonės yra stipriai prisirišę vienas prie kito, tuomet jiems bus sunku išsiskirstyti ir tęs toliau šią istoriją.
Kad galėtų kurti vertę pasauliui, tokiu atveju jie yra priversti savo energiją eikvoti neigiamų emocijų generavimui ir nesibaigiančių tarpusavio gaisrų gesinimui.

Tuo tarpu kai žmonės kuria santykius iš vidinės gausos, turėdami tikslą nereikalauti, o dalintis su kitu tuom, ką turi IŠ SAVĘS geriausio, tuomet galima laukti žydinčių santykių ir žydinčių žmonių juose. Tuomet šių santykių dėka, tie žmonės turi galimybę ir į aplinką spinduliuoti (kurti, skleisti) daugiau, negu būtų galėję tą daryti pavieniui.

Pasaulyje trūksta darnių santykių, tad linkiu visiems stiprinti savo sąmoningumą ir santykius kurti iš gausos, o ne iš trūkumo 😉

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *