BOOM – DIDYSIS SPROGIMAS. Vakuumą (Visatą) milžinišku greičiu plečia sprogimo galia. Sprogimo dalelės jungiasi viena su kita ir užgimsta vandenilio atomas.

Vandenilio atomai jungiasi ir suformuoja saulę. Daug saulių. Saulės viduje vyksta nauji BOOM – termobranduolinės reakcijos ir užgimsta nauji atomai. Helis, anglis, deguonis ir tt.

Boom galiausiai sprogsta ir pati saulė. Sprogimo metu gimsta dar daugiau cheminių elementų, kurių didžioji dalis jungiasi tarpusavyje ir formuoja kietas uolienas. Uolienos, veikiamos kosmoso jėgų, jungiasi ir suformuoja kometas, asteroidus ir planetas. Tuo tarpu išlaisvintas vandenilis toliau jungiasi tarpusavyje ir formuoja naujas saules.

Boom sprogsta supernova (milžiniška saulė) ir taip atsiranda mūsų, viena iš daugelio, saulės sistema, kurioje sukasi ir mūsiškis trečias luitas už saulės.

Pirmykštėje Žemėje vyksta daug cheminių reakcijų ir Boom užgimsta nauja gyvybės forma. Po to dar viena ir dar dar.. Užgimsta milijonai naujų gyvybės formų. Jų gausa paverčia Žemę vis draugiškesne ir draugiškesne. Daugėja deguonies, formuojasi ozono sluoksnis ir tuo pačiu formuojasi sudėtingesnės gyvybės formos.

Boom į Žemę trenkiasi didelis asteroidas. Miršta didžioji dalis gyvūnijos – dinozaurai. Visgi, nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Gauna progą suklestėti žinduoliai.

Susiformuoja žmogus. Boom žmogaus galvoje atsiranda mintis. Hmm kas čia su manim nebyliai bendrauja? Taip užgimė Dievas.

Boom boom užgimė daug minčių ir daug dievų. Formavosi kaimai, miestai, civilizacijos, valstybės, technologijos. Formavosi ir tiesos. Daug tiesų. Daug filosofijų, religijų, sistemų. O taip! Atomai kūrybingi, žaismingi ir nesėdi vietoj. Jie juda, juda, juda. Ir Danguje, ir ant Žemės, ir žmonių galvose.

Boom štai AŠ ir TU 🙂

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Vidurkis: 4 / 5. Vertinimų skaičius: 4

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *