Jei jau nusprendėte kurti vienokius ar kitokius santykius su kitu žmogumi reikėtų žinoti, kas tikrai jums garantuos NESĖKMINGĄ PARTNERYSTĘ.

Išskirčiau pagrindinius du dalykus – dėl kokios vidinės intencijos žmogus eina į santykį su kitu žmogumi – IŠ TRŪKUMO ar IŠ GAUSOS bei koks yra ASMENYBINIO SUSIREIKŠMINIMO LYGIS.

Jeigu žmogus į santykius eina iš trūkumo, tai jam visada kažko truks. Vis kažko bus per mažai. Vis tikėsis, kad kitas žmogus, jo veiksmai užpildys jo vidinę tuštumą. Visgi, vidinę tuštumą užpildyti gali tik pats žmogus, nes tai visų pirma prasideda nuo suvokimo, kad jam nieko iš tikrųjų netrūksta.

Vidiniame trūkume gyvenantis žmogus tikėtina, kad dažnai bus irzlus, negatyvus, impulsyvus ir tt.

Tuo tarpu gausoje gyvenantis žmogus bus linkęs dalintis visu tuom, ką turi geriausio. Pozityvumu, nuoširdumu, empatija, žiniomis ir tt. Kai žmogaus vidus yra užpildytas jis nieko kito ir nenori, kaip tik visu tuom pasidalinti.

Kitas minėtas faktorius – asmenybinis susireikšminimas. Kuo žmogus save labiau sureikšmina, įsivaizduoja kuom tai ypatingesnis už kitus, tuom su tokiu žmogumi bus sudėtingiau susišnekėti. Toks žmogus yra labai jautrus kritikai ir tai pasireikš per impulsyvias reakcijas.

O kaip žinia, impulsyvios reakcijos yra daugumos nesėkmingų santykių pagrindinė priežastis. Na tiksliau ta akivaizdžioji priežastis, kuri kyla dėl ankščiau paminėtų faktorių.

Tad kaip sukurti SĖKMINGĄ PARTNERYSTĘ?


Atsakymai jau nuskambėjo ankščiau. Į partnerystę eiti su atvira savo gausa ir su nuliniu savęs sureikšminimu. A, tiesa. Kitas partneris taip pat turi eiti su tomis pačiomis intencijomis 🙂 Kitu atveju vyks nepasotinamo sotinimas 🙂 O tai jau pasaka be galo. Na su galu. Jūsų galu 🙂

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Vidurkis: 5 / 5. Vertinimų skaičius: 2

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *