Tiek vyras, tiek ir moteris, kaip ir visa kita materija, kilo iš to paties šaltinio – šviesos dalelių srauto.

Iš esmės gyvybė neturi lyties, nes viskas kas yra, yra tiesiog tos pačios struktūros šviesos dalelių judėjimas iš taško A į tašką B. Tai yra vienintelė tikra realybė, nes Visata (vakuumas) plečiasi nesustodama.

Didysis sprogimas yra atskaitos taškas A, o dabartinis Visatos kraštas yra taškas B. Šis plėtros procesas jau vyksta 13.7 milijardus metų. Mūsų gyvenimai yra šio proceso pasekmė. Tai yra moksliniai faktai.

DAUGINIMASIS – ŠVIESOS DALELIŲ ŽAISMAS

Tiek evoliucijos pradžioje, tiek ir dabar gyvybė dauginasi tuo pačiu principu. Tai yra valgydama viena kitą. Būtent taip dauginasi ląstelės, o kaip žinia žmogus ir visa likusi gyvybė ir yra sudaryta iš ląstelių. Kaip pvz žmogus yra sudarytas iš 100 trilijonų ląstelių.

Bet jeigu į šį procesą pažvelgtume iš dar smulkesnės perspektyvos, tai yra iš taško A, mes pamatytume, kad gyvybės dauginimosi procesas iš tikrųjų yra tiesiog šviesos dalelių žaismas. Šviesos dalelės jungiasi tarpusavyje ir tokiu būdu sukuria naujas formas. Naujas gyvybės formas.

GYVENIMAS – ŠVIESOS DALELIŲ ŠOKIS

Taigi, tiek vyras, tiek moteris yra šviesos kūnai, formos. Visi įsivaizdavimai „AŠ VYRAS“ dėl to turiu taip ir anaip elgtis, o va „AŠ MOTERIS“, todėl turiu taip ar anaip elgtis – tai yra tiesiog įsivaizdavimai, kurie vyksta proto sistemoje.

Žmogaus protas yra programuojamas tokiu pačiu principu, kaip ir mechaninio kompiuterio programinė įranga. Kaip suprogramuosi, tokį rezultatą (gyvenimo įsivaizdavimą) ir turėsi.

Visos dramos, pykčiai, pavydai, godumas, intrigos ir taip toliau yra tiesiog netinkamai suprogramuoto proto šou. Iš ko sprendžiu, kad netinkamai? Iš to, kad kai žmogus išsilaisvina iš savo proto programų jis patiria ŠVIESĄ – nenutrūkstamą vidinį džiaugsmą, meilę, pilnatvę. Kitaip tariant proto programos apriboja šį teigiamą patyrimą, nes kelia sąlygas. Sąlygas, kad laimingas gali būti tik tada, kai turėsi tą ar aną. Ši proto struktūra sąmoningumo moksle dažnai yra įvardijama, kaip EGO.

Tiesa, ir pats protas yra sudarytas iš šviesos dalelių. Yra tikras paradoksas, kad šviesa sugeba sukurti negatyvumą. Kita vertus, jei gyvybė nebūtų sugebėjusi būti negatyvi, žiauri – būtų negalėjus ir nužudyti, maitintis kitomis gyvybės formomis – gyvūnais ir netgi augalais.

Tad mitimas kitomis gyvybėmis yra visos evoliucijos esmė. Tik dėl šios priežasties gyvybė evoliucionavo iki tokios sudėtingos formos, kaip žmogus. O tai yra 100 trilijonų ląstelių rinkinys, kuris geba ne tik valgyti ir daugintis, bet net ir atskleisti Visatos paslaptis!

Tiesa, absoliučią ŠVIESĄ (meilę) patyrę (išsilaisvinę iš proto programų) žmonės nebenori maitintis kitais gyvūnais, nes tampa kur kas jautresni kitos gyvybės skausmui, kančiai, jos pražudymui.

Taigi, žmogus yra evoliucijos šedevras. Šviesos dalelių šedevras. Moteris yra šedevrų šedevras 🙂 Tiesa, esminiai vyro ir moters skirtumai – tik formoje ir jos išraiškoje. Visa kita – proto šou.

Teksto autorius: Laisvydas Gudaitis

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o link dešinės pusės - mažėjančia tvarka iki 1.

Vidurkis: 5 / 5. Vertinimų skaičius: 3

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *