Jei norite sužinoti, kaip iš tikrųjų atrodo meditacija, tuomet pievose susiraskite karvę. Jų dar turėtų būti kažkur likę ir Lietuvoje.

Karvė yra tikra meditacijų čempionė. Ko gero, vienas meditatyviausių gyvūnų. Jūs tik pastebėkite, kokia ji būna, kai atrajoja žolę. Pasinėrusi į ramybę, žvilgsnis sufokusuotas į niekur, bet tuo pačiu nepraranda budrumo ir aplinkos atžvilgiu.

Netgi yra teigiama, kad Indijos išminčiaus Šri Ramana Maharši karvė buvo nušvitusi – pasiekusi tam tikrą, nenutrūkstamą meditatyvią būseną. Tam tikruose žmogaus suvokimuose tai yra įvardijama, kaip tam tikra dvasinė būsena. Galbūt dėl panašių priežasčių karvė Indijoje yra laikoma šventa.

Bet to šventumo pas karvę tiek pat kiek ir pas visus. Visa gamta yra šventa, meditatyvi ir dvasinga, nes tai yra vienis, visuma, natūralus ritmas. Tik žmogus, EGO čempionas, save laiko išskirtinesniu už visus. Save laiko aukščiau už kitas gyvybes formas ne tik intelektualumo prasme, bet ir dvasingumo prasme.

Dvasingumas yra natūralus gamtos būvis. Tik žmogus nukrypęs nuo gamtos pameta savo dvasingumą. Pasineria į savo godumo (EGO) tenkinimą. Naikina gamtą (dvasingumo šaltinį) dėl savo nepasotinamo EGO.

Nebesuprantate kaip pasiekti laimės būseną? Nuolat kažko negana? Išmeskit visas nuostatas, filosofijas ir svetimas tiesas iš galvos. Eikite į gamtą. Stebėkite ją, jos procesus. Ten visi atsakymai, nes gamta teka natūraliu ritmu.

Pagrindinis dalykas, kurį turi išmokti žmogus – tai valdyti savo godumą (EGO), nes gamta neplanuoja 20 metų į priekį. Ji pilnumoje gyvena čia ir dabar.

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *