Mini Ausies Klausos Įkrovimo Audifonos Garso Stiprintuvo Klausos aparatų Skaitmeninio Klausos Ausinių Stiprintuvą, Kurtumas

€33.23

Pridėti prie pageidavimų

parduotuvė

Produkto aprašymas


Skaitmeninio Klausos Įkrovimo Skaitmeninis Klausos su Įkrovimo Atveju Audifonos Klausos aparatų Klausos Stiprintuvą, Pagyvenusių žmonių Patarimai pirkėjams: priežastis kauksmas/triukšmas: siekiant, kad mažo dydžio, klausos, vidaus stiprintuvo ir mikrofonas, yra arti viena kitos.Garsas yra nuolat gavo ir plėtėsi, todėl ji turi tam tikrą galimybę gaminti kauksmas po power-on.Šiuo metu mažosios klausos ir didelio galingumo klausos rinkoje, vargu ar galima išvengti kauksmas, ir tik visiškai-skaitmeniniai klausos aparatai gali išvengti kauksmas.

Būdų, kaip išvengti kauksmas/triukšmas:

1. Kai galia yra didelė (papildyta, garsas didelis), kauksmas yra labiau tikėtinas.Todėl, palaipsniui didinant apimtis nuo žemo galima efektyviai išvengti kauksmas.

2. Kai ausies kanalas yra visiškai sandari, nėra kauksmas garso.Todėl, prašome naudoti klausos po valymo ausies kanalą, ir bandymo ausų kištukus nuo didelių iki mažų, ir rasti tinkamiausią ausų.

3. Po klausos patenka į ausies kanalą, rekomenduojama stumti klausos pirštais ir palaikykite 1-2 sekundes, tada atleiskite jį visiškai išplėsti ausų.Be to, Jei jūs nežinote, kaip jį naudoti, arba jei yra problema su jūsų klausos, prašome neskubėkite palikti neigiamą peržiūros ir susisiekite su mumis.Ačiū.Funkcija 1. Piko Pelnas(dB): 57dB,Tinka lengvas ar vidutinio sunkumo klausos praradimas (Nuoroda klausos praradimas žemėlapis) 2. Įkrovimo ir nuimamas baterija: klausos galima įkrauti du kartus su nuimamu apmokestinimo atveju. (Jūs turite įkrauti nuimamas apmokestinimo atveju pirmiausia). Jis yra nešiojamas, ir tai taip pat taupo jūsų problemų nusipirkti mygtuką baterijos dažnai. 3. Įkrovimo laikas: Įkrovimas per 2 valandas.(Už nuimamas apmokestinimo atveju) 4. Biomimetic dizainas: skirta klausos negalią,labiau tiks ausies kanalą.Nejaučia skausmo net ir dėvint ilgą laiką. 5. Jei ausies kupolas yra ne visiškai užpildyti į ausies kanalą arba oro nutekėjimas prie ausies, kupolas, kuris bus sukelia erzina švilpukas.Mes suteikiame 3 skirtingų dydžių ausų kištukais sumažinti kauksmas ir triukšmo. 6. Dovanų paketai: Mes suteiksime klausos lauke atlikti.Kiekvienas rinkinys yra atitinkančių baterija, ausinių ir valymas šepečiu ir pan.Bus puiki dovana jūsų draugams ar šeimos nariams.Produkto parametrai Piko OSPL 90 ( dB SPL): 117dB HAF OSPL 90 ( dB SPL): 109dB Piko Pelnas(dB) : 57dB HAF/RŪKO Pelnas (dB) : 52dB Dažnių intervalas(Hz) : 400-4500Hz Bendras harmoninis iškraipymas: ne daugiau kaip 7% duomenys Produkto Pavadinimas: CIC Klausos Spalva: Juoda Svoris: viso 185g Pakuotė 1 x Klausos (pora) 1 × Nuimamas apmokestinimo atveju 4 × Earmuffs(įvairių dydžių) 1 x Krovimo kabelis 1 x Klausos valymo šepetėlis 1 x garso reguliavimo laikiklis 1 x Instrukcija ( Prašome įsitikinti, kad turi perskaityti instrukciją prieš naudojant ).Instrukcijos 1. Valyti ausies kanalą prieš naudojimą. 2. Baterijos klausos aparatams, pasukite apačioje į N. 3. Naudodami jį pirmą kartą, prašome kreiptis garsą iki minimumo ir lėtai ją padidinti. 4. Išbandyti ir pasirinkti tinkamas ausų kupolas.Įdiegti ausies kupolas ir įsitikinkite, kad jis tinka stora. 5. Įdėkite klausos pagalba į ausies kanalą,nustatyti jo poziciją ausies kanalą, kol minkštas eartip yra visiškai įdiegta, ir pripildykite ausies kanalą.Pranešimas 1. Jei ausinių negali užpildyti ausies kanalą, tai gali sukelti atsakomąją reakciją arba whistler,Taip kartokite 5 sumažinti kauksmas ir triukšmo. 2. Išjungti klausos, jei jums nereikia naudoti juos. 3. Prašome naudoti originalus įkrovimo galvos ir įkrovimo kabelis įkraunama.Kitu atveju produktas gali būti pažeistas. 4. Jei jums reikia naudoti pakaitinį kroviklį, prašome naudoti įkroviklis tinkamas produktas.Jei netinkamas kroviklis krauti produkto, tai bus sugadinti produktą.Taikoma srovės kroviklis:4.2 V ≤30mA (šis punktas būti tik įkrovimo kabelį, atitinkančių įkrovimo vadovas)

Gaminio Apžvalga


Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Papildoma informacija


Produkto pavadinimas 8 Ausies Klausos Stiprintuvas
Produkto pavadinimas 9 skaitmeninio klausos
Kilmės Žemyninė Kinija
Produkto pavadinimas 7 klausos įrenginys
Prekės Pavadinimas Scienlodic
Produkto pavadinimas 6 mini klausos
Produkto Pavadinimas 3 garso stiprintuvas
produkto pavadinimas 4 įkrovimo klausos
Produkto Tipas Klausos Aparatai
produkto pavadinimas 5 klausos skaitmeninis
Produkto Pavadinimas 1 audifonos
Produkto Pavadinimas 2 PMR klausos

Panašūs produktai