ONU EPON 1,25 G GPON 2.5 G XPON(1,25 g/2,5 g)ONU su wifi FTTH TINKLO onu wifi modemas 10/100/1000M RJ45 WIFI 2.4 G OLT jungiklis

€10.03

Pridėti prie pageidavimų

Kompiuterių Ir Biuro

Produkto aprašymas


#detail_decorate_root ."magic-1{plotis:750px}#detail_decorate_root .magija-2{plotis:446px}#detail_decorate_root .magija-7{margin:0;padding:0}#detail_decorate_root .magija-12{vertikaliai-align:top}#detail_decorate_root .magija-14{vertikaliai-align:top;dėžutės dydžio:sienos-langelis;padding-top:4px}#detail_decorate_root .magija-15{plotis:371px;aukštis:320px;perpildymo:paslėptas}#detail_decorate_root .magija-16{position:relative;left:0;top:0;plotis:371px;aukštis:320px}#detail_decorate_root .magija-19{plotis:364px;border-collapse:collapse}#detail_decorate_root .magija-20{min-height:18px;padding:5px 10px;perpildymo:hidden;width:345px;min-height:18px;dėžutės dydžio:kiekis-dėžutė}#detail_decorate_root .magija-21{display:none}#detail_decorate_root .magija-22{min-height:18px;padding:5px 10px;perpildymo:hidden;width:164px;min-height:18px;dėžutės dydžio:kiekis-dėžutė}#detail_decorate_root .magija-23{min-height:18px;padding:5px 10px;perpildymo:hidden;width:101px;min-height:18px;dėžutės dydžio:kiekis-dėžutė}#detail_decorate_root.magija-24{min-height:18px;padding:5px 10px;perpildymo:hidden;width:222px;min-height:18px;dėžutės dydžio:kiekis-dėžutė}#detail_decorate_root .magija-26{margin-top:0;margin-left:0;plotis:750px;aukštis:438px}#detail_decorate_root .magija-30{margin-top:0;margin-left:0;width:150px;aukštis:195px}#detail_decorate_root .magija-32{padding:0;margin:0;color:#333;font-size:14px;white-space:pre-wrap}#detail_decorate_root .magija-34{padding:0;margin:0;white-space:pre-wrap;font-size:14px}#detail_decorate_root .magija-36{margin-top:0;margin-left:0;plotis:498px;aukštis:527px}#detail_decorate_root .magija-37{plotis:248px}#detail_decorate_root .magija-41{margin-top:0;margin-left:0;plotis:247px;aukštis:174px}#detail_decorate_root .magija-44{margin-top:0;margin-left:0;plotis:750px;aukštis:408.56 px} XPON=EPON(1,25 G)+GPON(2,5 G)+1 RJ45(10/100/1000M)

EPON= PON(1,25 G)+1 RJ45(10/100/1000M)+WI-FI(300M/2.4 G)

GPON= PON(1,25 G)+1 RJ45(10/100/1000M)+WI-FI(300M/2.4 G)

XPON=EPON(1,25 G)+GPON(2,5 G)+1 RJ45(10/100/1000M)+WI-FI(300M/2.4 G)

Produktą įdiegti

XPON tipas ONU produktai visiškai atitinka ITU-T G. 984 GPON standartus ir IEEE802.3ah E/GPON standartus.Tai veikia,

valdyti ir patogiausią aptarnavimo metu telekomunikacijų lygio, ir gali teikti aukštos spartos duomenų perdavimo paslaugas klientams.Ji turi PON uplink

uostas, kuris prie " office pabaigos aparatai per optinio pluošto.Sąsajos Informacija

Kairės į dešinę sąsajos:

* Ar PON uostą: Prijunkite šaltinis OLT prietaisą per optinio pluošto kabelį

* Ar RJ45 port: Prisijungti prie vartotojo pusės prietaisas, per vytos poros, palūkanų norma 10/100/1000M prisitaikanti

* Kurie yra Reset mygtukas: Atstatyti gamyklinius parametrus, naudoti plona adata laikyti skylę ilgiau nei 3 sekundes, sistema bus atkurti

gamyklinis

* Ar maitinimo jungiklis: Jūs galite išjungti prietaisą, taupyti energiją, kai jo nenaudojate.

* Ar elektros sąsaja: susisiekti išorinis maitinimo šaltinis

* Ar WIFI antenos Fizinės charakteristikos

* Ar maitinimas: 12V/500mA

Energijos suvartojimas: 6W

* Ar temperatūros:

Darbinė temperatūra: 0 ~ 55 ° C

Saugojimo temperatūra: -30 ~ 60 ° C

Santykinė drėgmė: 10% iki 90% (be kondensacijos)

EMS / EMI : Suderinamas su VCCI B Klasė, FCC 15 Dalis, B

Saugai: UL 60950 saugos nuostatai

Apsaugos nuo žaibo: ITU-T K. 21 standartą.Paketo Duomenys

Paketas apima ONU su opp krepšys,adapteris.

Logotipas gali būti atspausdintas ant gaminių ar pakuotės.

Jūs galite turėti jūsų įmonės informacija ant etiketės taip pat.

Adapteris standartai gali būti Europa,Amerika,Azija ir t.t.

Pristatymo dėžutėje.Specifikacijos Standartus XPON/GEPON ONU su wifi Uosto funkcijos 1 PON uosto(1,25 g/2,5 G)

1 10/100/1000M uosto

Su WIFI Norma 1.25 Gb arba 1,25 Gb/1.25 Gb / s T/R 1310 nm/1490 nm Sąsaja SC/PC Padalijimo santykis 1:32 1:64 X/GPON 1:128 Jautrumo Atstumas 20 KM Programas

Q1. Gali, aš turiu pavyzdį, kad bandymai?

A: Taip, mes džiaugiamės, imties siekiant patikrinti ir patikrinkite, ar kokybės.Mišrių mėginių yra priimtinas.Q2. Ką apie vadovauti laiką?

A:Mėginys turi 3-5 dienas, masinės gamybos kartą reikia 3-15 darbo dienų.

Skubiai įsakymas 1K-2K VNT poreikius 7 darbo dienas.Q3. Ar turite kokių nors MOQ riba?

A: Mažas MOQ, 1pc imties tikrinimo yra Q4. Kaip jūs gabenti prekes ir kaip ilgai užtrunka atvykti?

A: Mes paprastai laivas DHL, UPS, FedEx ar TNT.Ji paprastai trunka 3-5 dienų atvykti.Oro ir jūrų laivybos taip pat neprivaloma.Q5. Kaip elgtis užsakymą?

A: Pirmiausia, leiskite mums žinoti, jūsų reikalavimus ar paraiška.

Antra, Mes citata pagal jūsų reikalavimus, ar mūsų pasiūlymus.

Trečia, klientas patvirtina, mėginiai, ir vietas, užstato už oficialų užsakymą.

Gaminio Apžvalga


Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Papildoma informacija


Maitinimo Sąsajos 12v dc maitinimo šaltinis
PON Sąsaja 1 EPON optinė sąsaja
epon 1
gpon 1
XPON 1.25 G suderinama 2,5 G
XPON1 1
Kilmės KN(Kilmės)
Tipas Modemo Kabelio
Modelio Numeris ANDDEAR-GEPON
Atstumas 20km
Optinė Sąsaja SC/PC jungtis
Bevielis perdavimas 300M/2.4 G
Pakuotė Taip
Produktų Statusas Sandėlyje
Tipai G/EXPON 1,25 G/2.5 G
Prekės Pavadinimas ANDDEAR
Vartotojo Ethernet Sąsaja 10/100/1000M
Bangos ilgis

Panašūs produktai