Uxcell Orange Garsiakalbis Akių Grotelės Stereo Audinio apsauga nuo dulkių 100cm x 160cm 40" x 63"

€9.71

Pridėti prie pageidavimų

Įrankiai

Produkto aprašymas


Savybės:

Idealus pakeitimas garsiakalbio medžiaga remontuoti esamas garsiakalbių groteles, ir taip pat gali būti naudojamas baldai su integruota garsiakalbių ar architektūros paraiškos, vietos projekto padengti garsiakalbius ar kita įranga nuo žvilgsnio.

Visi Garsiakalbis Audinys medžiaga gali būti įdiegta ant medinio rėmo ir yra, paprastai sujungtas atliekamas naudojant poveikio klijus.Grotelės, Rėmai gali būti įdiegta į Spintos su garsiakalbio grotelių medžiaga.

Stretch audinys medžiaga, įvairių spalvų, ypač skirta akustinių programas, tokių kaip garsiakalbio grotelės, garso plokštės, garso absorbcijos plokštės, automobilių garso, komerciniams tikslams, architektūros ir daug daugiau.

Turi puikias garso pralaidumas su minimaliais trukdžiais dėl garso kokybės.Lengva dirbti su!Galima iš anksto sumažinti paketus, kad būtų paprasta naudoti.

Visi dydžiai yra apytiksliai, sumažinti dydžiai gali šiek tiek skirtis dėl leistinų nuokrypių, prašome negabaritinių.Užtikrinti, papildomai yra pridėta į reikiamus dydžius, kad būtų galima apvynioti aplink rėmų ir montavimo ir kt.

Gaminio Apžvalga


Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Papildoma informacija


Tipas Kita
Prekės Pavadinimas UXCELL

Panašūs produktai