Vyrai P2.5 Aktyvintos Anglies Apsaugos Nuo Dulkių Apsaugančią Kaukę Dviračių Nuoma, Dviračių Kaukės Dulkių Taršos Kaukė Saugos Kaukę Galima Skalbti

€6.97

Pridėti prie pageidavimų

parduotuvė

Produkto aprašymas


Dulkių Kaukė Anti Taršos Respiratorius KD2.5 Dulkėms Saugos Kaukę Galima Skalbti

Ypatybė :

SVEIKAS KVĖPAVIMAS: Mūsų respiratorių yra skirta patogiai apsauga nuo dulkių, žiedadulkių, dūmų, bendras ore dirgiklių, ir ne aliejaus pagrindu dalelių.Jis padės jums kvėpuoti švaresnę, sveikesnę.

PUIKUS DIZAINAS: Skirtingai nuo anksčiau sukurta sutemų kaukės (daugiausia 95% kaukės), Mūsų kaukę nuo dulkių įgyvendina LANKELIO dizainas užkirsti kelią taršos kaukė nuo slydimo išjungti.Taip pat, mes įrengtas mūsų dulkių kaukė su vožtuvai, siekiant sumažinti šilumos akumuliacija viduje respiratorius.

UNIVERSALUS NAUDOJIMAS: Mūsų kovos su tarša kaukė yra pagaminta namų tobulinimo projektus: kaip dažų kaukę (ne aliejaus pagrindo), kaukė, valymo, staliaus darbai, žolės pjovimas ir kt.

Ji taip pat gali būti naudojamas kaip kaukė, filtras alergiją sukeliančių žiedadulkių ir kaip kaukė gripo.Mūsų klientai naudoja veido kaukė veikia ir dviračių.Panašus į aukštį - Ji taip pat gali padėti jūsų plaučių talpa mokymo mėgdžiodami didelio aukščio/žemo deguonies lygio sąlygomis.

PATOGIAI: Pagamintas iš elastingas nailonas ir spandex, lengvos medžiagos, minkštos tekstūros, greitai džiūsta, orui ir patogūs dėvėti.Bendras dydis, tampri ir reguliuojamas dirželis tinka dauguma žmonių, vienas dydis tinka visiems.

Mūsų kaukė atskyrimo 98% dulkių, cheminių medžiagų, sveikatai žalingų dalelių, dujų, žiedadulkių, dūmų ir garų.Su apsauga nuo dulkių kaukė gali būti naudojama anti-dulkių, kovos su transporto priemonių išmetamųjų teršalų, anti-žiedadulkių alergijos, stabdžių KD2.5 ir migla dieną apsaugą.Jis tinka važiavimas dviračiu, bėgimas, slidinėjimas, žygiai, slidinėjimas, medienos apdirbimo ir kitų veiklos lauke.Siekiant maksimaliai padidinti našumą, kaukė turi būti tinkamai užsandarinti aplink nosį ir burną, todėl, kad visi įkvėpti oro, gali praeiti per filtrą.

Apie medžiagos:

Kaukė medžiaga: elastingas nailonas

Filtravimo medžiaga: aktyvintos Anglies

Vidinis padengti medžiaga: neaustinis, aktyvintos anglies

Pakuotės Turinys:

1 x kaukė 20X Filtras

Gaminio Apžvalga


Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Papildoma informacija


šeši kaukės mielas
Five raktas Kaukės Vienkartiniai
vienas raktas kaukė filtras
trys pagrindiniai Kaukės gemalų apsauga
Medžiaga Medvilnės
raktas mskas
Septyni pagrindiniai chirurginės kaukės
keturi pagrindiniai kaukės virusas
du raktiniai Kaukės

Panašūs produktai